Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szüznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szüznek lenni?

Figyelt kérdés

Már nagyon akarok szexelni, de nem találok olyan lányt akit szerethetek. Már lemondtam erről, olyan lány is jó lenne akivel csak szexelünk, de nem prosti.

Hol lehet ilyen lányt találni a neten? Cserébe meghivnám valahova, meg vennék neki virágot.

23 vagyok szóval már nagyon idegesít ez.


2020. febr. 14. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem fordítva van. Elvinnék valakit szívesen ismerkedni, beszélgetni szex nem kell. :D


Egyébként a kérdésedre: Nem, nem ciki, ne is siess ezzel. Majd lesz szerelem első látásra. ;)

2020. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, járj el sportolni, kirándulni stb. Másképp nem könnyű. Neten egyenesen lehetetlen, legalábbis én nem találkoztam még itt olyan lánnyal, aki szimpátia alapján lefeküdt volna velem, pedig azt mondom, hogy nem vagyok egy ocsmányság.


23F

2020. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!