Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők mennyire jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mennyire jelent gondot ha orális szex közben véletlenül a pasiról fanszörzet jut a szátokba?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen? Tolerálható? Ilettve lehet romantika és vágyromboló?

Kicsit erősebb dúsabb a fanszörzetem ezért kérdezem.

A borotvált, sima intím tájékot nem szeretem mert az annyira férfiatlannak tartom, ezér mindíg van valammennyi fanszörzetem intím tájékon. Legtöbször rövidre nyírom, de van, hogy hamar megnő.

Mennyirel lehet ez zavaró, vágyromboló szex közben?



2020. febr. 14. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Undorító
2020. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit tennétek, ha véletlenűl ilyen történne?
2020. febr. 14. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Velem volt ilyen, semmi gond, kiszedtem a szambol
2020. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Fél centinél ne hagyja jobban megnőni.
2020. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A lehető legrövidebbre szoktam vágni.
2020. febr. 14. 10:33
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Udorító és egyben vágyölő. Nem fordulhat elő velem, mert ikyen pasival nem frkszem le.
2020. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

En rosszul lennek es ezutan felejteni akarnek mindent, ami erre emlekeztet.

A hamar megno nem jo indok. Hamae kell ujranyirni. Ha ez macera.. Mondj le az oralis szexrol

2020. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Én próbálom minél gyorsabban kivenni a számból, hogy ne törje meg a férjemnek az élvezetet. Ha nem akar kijönni, akkor meg van, hogy közösen mosolygunk, nevetünk egyet, majd folyt. köv. Viszont friss kapcsolatnál nem tudom, ez lehet nem így működne. De inkább a szőrszál vadászata a számból mint egy csupasz pénisz.
2020. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A lehető legrövidebbre szoktam nyírni, de néha megesik hogyha rövidre nyírt is egy két szál véletlen kihullhat akkor is. Szerintem ez tapasztalat és nő függő, ha ügyes a nő nincs probléma a szörrel, mert ha jól és ügyesen nyúl hozzá a dologhoz, nem ekerülhet semmi nem kívánatos a szályába. Ettől függetlenül igyekesz mindíg al lehető lerövidebbre nyírni és elfogadható méreten tartani a szemérem szörzetem.
2020. febr. 14. 12:21
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindegy mekkora az a szőr. 5cm vagy 1. A hosszú az undorító tud lenni.
2020. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!