Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom undorodik az ondótól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorodik az ondótól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve járok egy lánnyal aki undorodik az ondótól. Emiatt a farkamat is nagyon ritkán, kb félévente egyszer veszi a szájába. Nekem van igényem az orális örömökre de nem akarom emiatt elhagyni. Viszonoznám is szívesen. Gáz ha emiatt szakítok vele? Megcsalni nem akarom. De már rettentően hiányzik.

2020. febr. 11. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Először beszéld meg vele, ha nem javúl akk döntsd el h mit szeretnél.
2020. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Össze se jönnék olyannal aki nem akar szopni.

Kivétel egy esetben, ha lehet őt nyalni. Ha további ilyen gátlásai vannak, akkor lapát!

A szex akkor jó amikor nincsenek egyik félben sem gátlások.

2020. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kisördög1 ***** válasza:
36%
Próbálj beszélni vele és valahogy szoktasd rá. Tejszínhab, csokikrém vagy amit szeret. :))
2020. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Szokd meg. Ez a valóság. 10/9 csaj ilyen, csak itt a gyiken nyeli az összes csaj literszámra... Vagyis inkább a pasik írják ezt akik nőnek adják ki magukat.
2020. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kisördög1 ***** válasza:
-es: Tapasztalatom szerint az arány pont fordított...
2020. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4# 👍 igaz.
2020. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az osszes lenyelte, pedig ksok volt.....ha elegge jo vagy, barmit megtesznek hidd el. Ha meg gaz, akkor orulj, hogy be tudtad tudni vhova.
2020. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem tud valtoztatni. Hosszu evek alatt, magatol tud az ilyesmi valtozni, sajnos eroltetestol csak rossz. Amugy onmagaban a sperma nem kene, hogy velejarjon a szopas ask, nem muszaj befejexni igy. De gondolom, viszolyog elotte is.

Ha ot akarod, vekony ovszerrel megprobalnam. Te nagyon sok mindent fogsz erezni igy is.

Amugy en ertem ot. Akinek nagyon finom a szaglasa es izlelese, annak ugyanaz a dolog mint masnak, qrvara nem ugyanaz. Lelkileg pedig rahangolodni nem igy fog, csak nyomas nelkul sokara.

2020. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én allergiás vagyok az ondóra, de ettől függetlenül szoktam szájjal kényeztetni, csak nem nyelem le, mert feldagad a nyálkahártyám, ég és fáj. Nehéz körülírni, hogy milyen.

Esetleg ülj le vele, és kompromisszumot kössetek, hogy max csak nem mehetsz a szájába, aztán lehet később ez is változik. Erőltetni nem erőltetném, az nagyon csúnyán visszasülhet.

2020. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Jezusom, de egy frigid no lehet. Ilyenkor mindig ledobbenek. Sajnallak. En eleve nem lennek olyan emberrel ennyi ideig, aki nem kepes a vagyaimat kielegiteni. 26N
2020. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!