Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Titeket felizga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket felizgat vagy lelomboz, ha egy lány megkér, hogy kicsit fojtogassátok?

Figyelt kérdés

Pl fekszetek az ágyban, csókolóztok, és a lány oda teszi a kezeteket a nyakára. Megkér, hogy egy kicsit fojtogassátok, finoman szorítsátok. Meglepődnétek, lelombozna vagy felizgatna? Mit tennétek?

Elméleti a kérdés, nem akarom jelenleg kipróbálni senkivel, csak a ti saját véleményetekre vagyok kíváncsi. Kort is írjatok, légyszi. Köszönöm! :)


2020. febr. 14. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Izgat, szoktam is :)

20F

2020. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Még nem volt ilyen, de kipróbálnám/belemennék ha ez lenne a leányzó kérése. :)


23/F

2020. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Amúgy mondjuk annyiból jobb lenne ha megkérne erre a csaj én is nyitottabb lennék valamivel és fel merném vetni az én perverziómat. :D Azt inkább nem írom le mi az. De így belegondolva ez egy nem teljesíthetetlen dolog de megkönnyebbülnék hogy a lánynak is vannak dolgai. :)
2020. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik. 37f.
2020. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen ,volt is párszor ilyen
2020. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kellene oda tennie a kezem. Nem is tudná, hisz bilincsben van a feje fölött a keze...

48Ffi

2020. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kimondhatatlanul beindítana.


25/F

2020. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenbe nem mennék bele.
2020. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izgató lenne szex közben!
2020. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Smaci közben nem. Kufirc közben simán, de arra számítson, hogy szét lesz kefélve.
2020. febr. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!