Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ilyen Győrben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen Győrben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Győrben van intim masszázs? És, ha igen, akkor hol? Találtam egyet, de ott csak nők voltak és én lány létemre inkább férfihoz mennék, az nem lenne kínos. És csak azért mennék el, mivel problémáim vannak az orgazmussal. Azt hallottam, hogy az intim masszőrök tudnak segíteni ebben. Kérlek normálisan válaszoljatok.

2020. febr. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Privát űzik indulnak 3...2..1
2020. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem. Gondolom, mert ez nem egy izgi téma.
2020. febr. 14. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megmaszírozlak ha gondolod :P Zsoltira rácsörögjünk hozza a két csajt aztán megtudakoljuk hogyan tovább, oxa? :P
2020. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de én hivatásos masszőrre gondoltam, aminek a hátterében nem szimpla kiéhezettség van:)
2020. febr. 14. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne légy állszent, egyáltálán nme vagyok kiéhezve, bárkit megkapok, de állítom, hogy az én masszázsom (csak sima masszázsom) után te könyörögnél, hogy feküdjek le veled :P
2020. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég urolsó válaszoló, azért ne bízd el magad:D Lehet, hogy jó vagy, de az ilyen önbizalommal rendelkező "félistenek' inkább taszítóak számomra.
2020. febr. 14. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én masszőr vagyok, pont Győrben. Van tapasztalatom az intim dolgokban.
2020. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló!:)
2020. febr. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!