Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri letenni a jogsit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri letenni a jogsit és kocsit venni azért, hogy jobban be lehessen vágódni a nőknél?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak barátnőért nem éri meg, ha amúgy más közlekedési eszközt preferálsz. Az más kérdés, hogy amúgy az életben igen is jól tud jönni, de csajozáshoz felesleges.
2020. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Barnabas333 ***** válasza:
29%
Elmesélem, hogy volt egy duci srác akire rá se néztek a csajok letette a jogsit, az Anyukája vett neki új autót és azóta tapadnak rá... Tudom szánalmas. Persze ha nem tudsz venni mellég egy jó kocsit akkor nem sokat ér. De ahogy 11-es is írja jól jön nagyon.
2020. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pl. nincs szükségem kocsira, felesleges, és szeretek vonatozni, biciklizni, gyalogolni is. Másra költöm inkább a pénzem. Hogy a csajok erről mit gondolnak, nem érdekel.
2020. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne szamits nagy valtozasra ha csoro autoba ulsz bele
2020. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges.Nem ezen múlik a férfiasság.

Remek a tömegközlekedés és vannak az embernek lábai sétára vagy bringára.

Kidobott pénz.

Megmondta az anyukám is mikor behozta a szobába a reggelim.


István 43F

2020. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyetlen esetben fontos. Ha olyan kisebb, eldugott helyen elsz, ahonnan nem lehet egykonnyen elbuszozni barhova. De akkor nemcsak csajozashoz.
2020. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, hogy bevagodsz egy nőnél vagy nem.

A szemelyiseged sokkal fontosabb tényező, mint egy jogsi vagy kocsi. 😉

2020. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem manapság jogsi és kocsi nélkül lehetetlenség barátnőt szereznie egy férfinak. Prostikon kívül másra nem számíthat."


Ez egy nagyon primitív hozzászólás kedves kérdező!

Nem lehetetlenség kocsi nélkül becsajozni. Nekem nincs jogsim, nincs kocsim, de mégis sikerült felszednem egy gyönyörű barátnőt! Ja és sosem prostiztam, pedig nincs kocsim.

Sokkal fontosabb dolgok vannak a kocsinal, ami egy nőnek fontosabb. Egy igazi nőt nem érdekli, ha nincs kocsi a segged alatt. Sokkal fontosabb az, hogy milyen a stílusos, szemelyiseged, hogyan viselkedsz a lányoknál...

2020. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

*lányokkal.

Kijavította a telóm valamiért. 😒

2020. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy újabb pédla arra, amikor valaki az önfejlesztés, stabil értékrend/ kellemes (vagy legalább elviselhető) személyiség/ külsőre való igényesség/ érzelmi intelligencia és még nagyon sok alap dolog hiányában szenved, de ezen nem akar változtatni, szóval a sikertelenségét valami baromságra fogja.

Szerintem pedig azért vagy sikertelen, mert csak 13 cm farkad, vagy mert csak 170 cm vagy, ezeken nem gondolkoztál? (Irónia)

De azt mondom hogy igen, szerezz jogsit és kocsit. Ölj bele heteket, hónapokat egy olyan dologba amit nem is akarsz igazán (hiszen csak a nők miatt akarod). Tanulj a kresz vizsgára, járj el gyakorlati órára, fizess ki 100 ezer fölötti összeget. Mindezt csak azért, hogyha már lesz jogsid és kocsid, és még akkor se kellesz senkinek, rájöjj hogy TE vagy az oka...

2020. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!