Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell felmutatni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell felmutatni több dolgot egy férfinak hogy lehessen barátnője és tudjon szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok esetben jól kell kinéznie,kell hogy legyen pénze,okos kell hogy legyen,jó szövege.Egy nőnek nem kell ennyi mindent felmutatni hogy legyen társa vagy csak egy szexpartnere.Meg azt is figyelembe kéne hogy ez Magyarország,itt nem könnyű kitörni a szegénységből.Lehet hogy egy férfi itt csak 40 éves korára tud felmutatni valamit és ha tapadni is fognak rá a nők nem biztos hogy fog tudni nekik gyereket csinálni,mivel 20 évig csak a farkát verte,ezt szokta meg a szervezete.És nem fog neki felállni egy nőre sem.Így még tovább csökken a népesség,még nagyobb lesz a szegénység.Ez kell nekünk?
2019. nov. 3. 02:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nézz szét magad körül csak annak van párja, gyereke, családja, aki "eszméletlenül jól néz ki és van pénze"? Szerintem nem... na akkor hol a hiba?
2019. nov. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj, és hamarabb lesz nőd. Tudod látszik ám rajtad, hogy ilyen nyavalygógép vagy.
2019. nov. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert így alakult a természet rendje. A férfinek kell az erős génkészletet tovább vinnie, a nőnek pedig a termékenységet.
2019. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amit én fel tudok mutatni az kevés.De ha most össze is jönne velem egy nő,Nem biztos hogy felállna rá a farkam.Ugyanis nagyon rég használtam már.
2019. nov. 3. 02:45
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Én meg nőként úgy érzem, hogy egy nőnek wonderwoman-nek kell lennie ahhoz hogy elfogadja egy férfi, míg a férfiak felé nincs annyi elvárás.

De ez teljesen természetes, mindenki a saját helyzetét látja nehezebbnek. Mivel a két nemnek tök eltérő a szemszöge, soha nem tudjuk meg, melyikünk látja jól. Valószínűleg mindkét oldalon van igazság.

2019. nov. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell! Kétkezi munkát végeztem mindig, relatíve kis pénzért, nem sok mindenem van, de több évtizede élek viszonylag boldog házasságban.
2019. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Ne viccelj. Én 25évesen vesztettem el a szüzességem! 2 nagyon csinos baráttal 3man szülinapoztunk. Ittunk és végül egy brutális 3masban végződött az este. Úgy keltem fel mint a playboy alapító 2 angyallal az ágyban. Aztmondták.hogy azért nem volt eddig semmi mert azthitték érzelmileg megvisel,hogy csak szexet akarnak.

Ez akkora önbizalom löketet adott,hogy mostmár bárkihez odamegyek és bepróbálkozom. Pedig ha tudnád,hogy 120kiló vagyok 180centi kopaszodok és szórös a mellkasom mi t chubakka...


Az egész rajtad múlik! Vidéki lányokat keress, nekik kevesebb elvárásaik vannak.

Persze ott is oda kell tedd magad, legyél határozott,magabiztos, és ne hazudj!

2019. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7-es de 25 éves korodig még nem kellett olyan sok önkielégítést végezned azért is működhetett a szex.Nekem már nem biztos hogy menne.
2019. nov. 3. 07:58
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg közéiskolásnak van barátnöje és él szexuális életet, ráadásul nem gazdagok, nem okosok, nincs lakása és a szüleivel él.


Tehát a tartós kapcsolat hiánya miatt nem azok az okok amiket a kérdező leírt. Elképzelhető, hogy a tartós kapcsolattal nem rendelkező férfinak a személyisége visszataszító, büdös a szája, zsíros a haja, nem lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni,...

Szerintem először mindenkinek magában kéne keresni a probléma megoldását mielőtt a női nemet kezdenék szapulni.


Pár napja itt a gyakorin volt egy szerencsétlen aki a barátnő hiányáért leprostizta a nőket és hibáztatta az államot és mindenki mást (eszébe se jutott, hogy talán saját maga miatt nincs tartós kapcsolata). Na ez az ami nagyon gáz. Az ilyen embernek talán jobb is hogy nincs kapcsolata/gyereke.

2019. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-es az a baj hogy mire eljutok odáig hogy legyen egy barátnőm nem fogok tudni vele mit kezdeni mert nincs ráállva a szervezetem a normális szexre.
2019. nov. 3. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!