Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha NAV-os vagy rendőr vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha NAV-os vagy rendőr vagyok ingyen vehetem igénybe a Rosszlányok szolgáltatásait? Vagy hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 16:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekik 2x-es a szorzó.
2020. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! A lányok fognak fizetni neked!
2020. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most viccnek szántad, elég gyengére sikerült.
2020. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, navosoknak 80% kedvezmény jár, a rendőröknek csak 20%.
2020. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem, de tényleg. Ha a törvény megtestesítője én vagyok, akkor milyen alapon kér tőlem pénzt?


Először is, ki kéne váltania a KATA egyéni vállalkozóit, hogy legálisan csinálhassa, máskülönben adót csal.


Másodszor csak a prostitúció legális Magyarországon, annak elősegítése nem. Szóval a benga állat szószban van, aki az ingatlant biztosítja például a Marina parton, hiszen ő már vastagon bűncselekményt hajt végre. Ha megtámadna, hogy fizessek a hölgynek, akkor azzal csak tovább súlyosbítaná a helyzetét.

2020. febr. 15. 16:20
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell Katásnak lennie, van rá TEÁOR kód.
2020. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Három rendőr felszed egy kvát. Felmennek a lakásra, levetkőznek, leoltják a lámpát és nekiállnak. Negyed óra múlva egyikük felkapcsolja a lámpát és megszólal:

- Gyerekek, csináljunk már valami rendszert! Már másodszor szpok.



Két rendőr bekopog a kupleráj ajtaján. Kiszól a madam:

- Tűnjetek innen, rendőrök, menjetek és szjátok le egymást!

Két hősünk megszeppen és elsomfordál. Fél óra múlva újra kopogtatnak az ajtón, mire a madam:

- rendőrök, nem azt mondtam, hogy tűnjetek innen?

- Elnézést, csak fizetni jöttünk...

2020. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nna szép példát mutatnál.... Szolgáltatást igénybe venni fizetés nélkül?? Akkor kb te is csak egy bűnöző vagy.
2020. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
A rendőr csak feljelenthet egy prostituáltat a NAV-nál, hogy ha szabálytalanságot tapasztal. De egy igazi rendőr nem kérdezne ilyet, mert tudná mi a módi. A rendőrök zöme jár lányokhoz és kapnak kedvezményt zömmel. De nem, hogy tartsák a szájukat, hanem megvédik a lányokat. Ebben semmit se változott a világ. Ugyan úgy a rendőr a leggyakoribb kuncsaft(zömük házas természetesen). A baj, hogy a legtöbb lánynál nincs minden lepapírozva. Sokan csak masszőrködést űznek hivatalosan. Ennek oka, hogy albérletben űzik az ipart és a főbérlő nem biztos, hogy jó néven venné, bár nyilván sejti így is, csak nem akar tudni róla, hogy mi folyik Gyöngyösön. Viszont egy NAV-os is ha igénybe veszi az ingyen szolgáltatást is hivatali visszaélésnek és vagy vesztegetésnek számít. Szóval egy lány bemószerol egy rendőrt, hogy zsarolta, akkor az is megüti a bokáját és egy NAV-os ugyan úgy. De itt kéz kezet mos dolog szokott lenni. Rendőröknél az előbb leírtam, hogy mindenki profitál belőle. Illetve eleve rendszeres vendégek, kis engedményekkel még mindig jó fizetőnek számítanak. Csak az egyéb lefizetéseket kell ott elszórni, úgy sem létezik elvileg az a pénz ugye.
2020. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!