Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha NAV-os vagy rendőr vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha NAV-os vagy rendőr vagyok ingyen vehetem igénybe a Rosszlányok szolgáltatásait? Vagy hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 16:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

"Éppen azért lett ilyen a világ, amilyen, mert a fiatal lányoknak már bőven több, mint a fele kapott anyagi előnyöket szexért cserébe."


Na aztán erről hogyan tudsz statisztikát virítani? Mert addig egy vicc.


Tipikus vesztes "férfi" gondolatmenet. Amikor egyértelműen a nők a hibásak amiért idejutott az a sok csődtömeg mamahotellakó balf..sz. :D


Az hogy lehet, hogy az én kollégáim és baráti társaságomból majdnem mindenkinek van értelmes kapcsolata, vagy felesége? Ha nincs akkor meg dolgoznak az ügyön.


Mindenki tudja, hogy a qrvázás csak egy túlárazott kényszer műkaja, nem jó. Nem finom. Se íze, se bűze. Mint a löncs.

2020. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Szóval ja, ez a természetes szelekció. Én örülök is neki, hogy prostiznak ezek az emberek. Addig se zaklatják a barátnőinket, feleségeinket vagy a lányainkat.


Vegyék meg a szolgáltatást, addig se szaporodnak legalább és boldogítják a lányokat.


Minél lúzerebb ez a generáció, annál több esély van a normális pasiknak.

2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

1. Mamahotellakó nem feltétlenül lúzer. Lehet, hogy sokkal önállóbb, mint sok "18 évesen a saját lábamon állok" kretén és 10 évente kispórol +1 budapesti ingatlant a mamahotelen. És esetleg még ő látja el a családját, nem fordítva.


2. Inkább az a lúzer, aki kapcsolatfüggő és mindegy ki, csak legyen neki nője.


3. Addig jó, amíg az aggszűz nyomoroncok "zaklatják" a nőiteket (ugye, hogy kibújik a szög a zsákból és rettegtek, nehogy semmivé váljon a sok éves kapcsolat, amibe nem kevés időt és pénzt invesztáltatok, aztán a nőtök hirtelen összeszedted valami jött-ment kant). Ők régen se voltak perspektíva, most meg pláne, rólatok már csak jobb partira fognak átnyergelni már ha akad olyan jobb parti, aki épp egy 30as, kissé viharvert férjezett nőt akar komoly kapcsolatra (ha az odaadja magát neki szeretőként 1-1 lopott órácskára is, amíg a férj melózik, családot eltart). De hát a bizalom mindenek felett, a ti virágszálatok ilyesmit sose tenne, a szexet is csak női problémák miatt utasítja vissza, ő nem taktikázik, nem nyitott szemmel jár, és illatosat is kakil.

2020. febr. 16. 19:10
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

Egy incel vesztessel úgy sincs értelme vitatkozni, mert mindig találtok bűnbakot és remek ideológiát gyártotok mindig, hogy miért nem állnak veletek szóba a nők.


Mondjuk nem csodálom, már a karakterekből lejön ez a savanyú, megkeseredett mentalitás. Így tényleg csak a qrvák maradnak, mert épeszű nő menekül az ilyen emberek elől.

2020. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Synesztro ***** válasza:
38%
31/F Egy sarkallatos pontban teljesen igazad van kérdező. A sorozatgyilkosokat azért vetettem össze, mert ott alapvetően nincs választásod, meghalsz és kész. A prosti abban veszélyes, amiben a drog. Akár függőség, de lényegében a magán életed teszi tönkre, családokat is szétszakíthat. ÉS sajnos igen, elég beteg világban élünk, rengeteg fiatal lány, aki rákap a szex ízére, először a suli legmenőbbjét szeretné, de nagyon hamar rájön, hogy a szex vonza a pénzt, és innentől már bizony az alapján válogatják meg partnereiket. Én éppen ettől féltem nagyon a fiamat, mert sajnos a mai lányok közül én sem szívesen választanék, ezek a lányok TISZTELET!! a kivételnek, ha jól néznek ki, egy átlagos sráccra úgy néznek, mint kutya a szájkosárra.:SEbben nincs jó döntés, manapság azt veszem észre, hogy 30 körüli lányok 1-2 gyerekkel, amik akaratlanul csusszantak be, keresik az igazit, miközben egy rakás férfival voltak már, és akkor már tök mind1 ki, csak jöjjön alapon, a srácok meg elváltan, vagy gyerektartást fizetve, azt próbálják kipuhatolni, hogy nem e futnak bele másodszor is egy kiélt nőbe.:S:(
2020. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A kérdésre visszatérve: Megy a navellenőr valamilyen szolgáltatást igénybe venni. A végén fizetni kell. Számla van? Nincs? Na, ilyenkor nem is fizetnek, sőt még jön a büntetés. Ez a rossz csajoknál sincs másképp. Tehát tkp.ingyen vett igénybe egy szolgáltatást. Csak itt nem a szolgáltatás igénybevétele volt a cél, hanem az ellenőrzés. Gondolom, a kérdező nem az ellenőrzésre, hanem a szolgáltatás igénybevételére teszi a hangsúlyt.

Ha a végén kap számlát az ellenőr, minden megy tovább, mintha mi se történt volna.

Megvannak a módszereik az ellenőröknek. Nem lehet tudni, mikor állítanak be.

Ja, meg nem a végén, hanem az elején kell fizetni? Akkor még könnyebb a dolga a rendőrségnek! Egyből mehet a lebuktatás. Ez nem visszaélés a hatalommal, eleve ezért is küldhetnek ki ellenőröket.

2020. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A mamahotellako férfiak cseppet sem onellátóak.

Múltkor is láttam egyet,tolta anyuka kosarát, szőrös,igénytelen volt....

Ha önellátó lenne,nem kéne anyukák lakjon,hanem magát eltartaná.

Ha én,22 évesen eltudom tartani magam a lfasz fizetésből, egyedül akkor egy férfi méginkább!

2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Synesztro ***** válasza:
65%
A lényegi részét tekintve, szinte majdnem mindenben egyet kell, hogy értsek veled. Annyiban talán nem, hogy bár igaz, hogy több családi életet tesznek tönkre, ha kitudódik, hogy egy illető prostihoz jár, mivel alapból többen is vannak, mint a sorozat gyilkosok, akik ehhez képest jóval kevesebb családi életet tesznek tönkre. Azonban! Ne felejtsünk el, egy apró, de fontos tényt. A sorozatgyilkos kipécéz, és ha meg tud, akkor megöl. A prostit te magad önszántadból választod, és mész el hozzá. Ők lényegében, csak egy szolgáltatás, amit igénybe veszel. Megjegyzem, és nem szégyenlem, az én szüzességem is általuk repült el, a bátyáim befizettek egyhez, és nagyon készséges volt, szép emlék. Aztán volt még pár alkalom 10-en -20-on éves korom körül, majd megházasodtam, elváltam, újranősültem, de soha nem jutott eszembe, és azóta is ha meglátok egy rosszlányos hirdetést, mondjuk napisz@@r, vagy hasonlókon, totál hidegen hagy. Ismerek olyat is, akinek jobbára gyógyír a prosti, mivel a házasságában a 2-ik gyerek után a párja majd hogy nem aszexuális lett. Aztán pl. egy rokonom, megházasodott, 4 gyermek büszke édesapja, de soha éleében nem volt része orális élményben, a felesége meg még előtte egyszer próbálta, de neki nagyon rémes volt, szóval neki nem engedte. Egy alkalommal egy nő így akarta kifizetni természetben, de tudtuk, hogy kiderülne a dolog, alig bírtuk lebeszélni róla, tönkre ment volna a házassága. Elintéztettük sutyiban jóval messzebb, 10 perc alatt élménygazdagon túlesett rajta, azóta sem volt soha kurtizánnál.ami ettől elvonatkoztatva a nőkre értendő már inkább egyet értek veled. Sajnos a mai nők, rengeteget hajtanak az anyagi javakért. Pont ezen a neves napisz@@ron látom nap, mint nap, sőt ha őszinte akarok lenni, amikor feltévedek rá, mert tényleg nevéhez hűen undorító az oldal, de pont a postaládás rovatát élvezem leginkább, amikor a rengeteg csaj árulja a testét, amikor meg kikerülnek sírnak, hogy jajj, nem is ő van rajta, jajj kellett a pénz, jajj ellopták a telóját stb. Valahogy a nyilvánosság előtt már nem is akarják vállalni, hogy bizonyos összeg fejében nyugodtan bárki bemászhat a combjai közé. És mi ebből az elcs..szett választékból próbáljuk meg kihalászni azt a pár normálisat, akivel talán együtt is lehet élni. Nah ezt kéne genetikailag módosítani. Szép napot nektek.:)
2020. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!