Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz szerintetek az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz szerintetek az, ha egy magányos szűz férfi soha nem jár prostihoz?

Figyelt kérdés
Szerintetek járnom kellene prostihoz amiatt, mert nincs barátnőm/feleségem se, vagy nem szükséges?

2020. febr. 15. 19:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kívánod e a szexet
2020. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
84%
Miért lenne gáz? Ennyi erővel nem gáz, hanem szilárd. Egyébként valóban nem tartom "gáznak". Ez nem egy norma, amit kötelező betartani.
2020. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
ha érzel rá késztetést a szexre akkor miért nem mész?
2020. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
nem, én is így teszek, inkább az a gáz aki ezért fizet, mégis milyen gusztus kell ehhez, én még akkor se tenném ha ő fizetne nekem
2020. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem pont az a gáz aki prostizik.
2020. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"ha érzel rá késztetést a szexre akkor miért nem mész?"


Félek, hogy ők is elutasítanának, olyan pasi vagyok, aki csúnya nőknek sem kell.

2020. febr. 15. 19:52
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
A prostihoz járás gáz.
2020. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
na egy prosti volna az utolsó aki fikázná a kinézeted... viszont a válaszok amiket adtak"a prostizás gáz" na ezek miatt rohangál annyi szűz hülyegyerek az utcán... nem mondom hogy hallgass rám,de én legalább tudom mit beszélek,szemben azokkal akik a legősibb mesterség űzőit,vagy a velük való érintkezést fikázzák... szóval menj és fizess meg egy kellemes órát magadnak ,talán ez meghozza a hiányzó önbizalmad.
2020. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha ápolt vagy, és nem bunkó egy prosti sem fog elküldeni
2020. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 1Léna ***** válasza:
16%

Az a gáz, hogy saját magad így leértékeled.

Te egy egyedi, megismételhetetlen különleges személy vagy. Barátkozz meg önmagaddal, azaz fogadd el magad az adottságaiddal, és ne akarj hasonmása lenni másoknak. Légy önmagad. Ha megszereted önmagad, a saját jó tulajdonságaid alpján, akkor a magabiztosságod vonzóvá fog tenni a női nem számára. Egy nőnek egy biztonságot nyújtó társra van szüksége, így van kódolva. Ha nem ezt keresi benned akkor ő vakvágányon van. A férfi a család alapító kódot kapta. Amit sokan, sokszor csak testi vágy kielégítésre használnak helytelenül.

Te megérdemelsz egy szerető házastársat, ne érd be kevesebbel!

2020. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!