Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a szexre kellek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexre kellek, mivel nem vagyok férfi, képtelen vagyok az elsőre bizalom nélkül? 22/L

Figyelt kérdés

Meg szűz vagyok, de olyan mintha nem létezne az, akire vágyom, ráadásul egyre inkább kevesebben vannak, akik szóba jöhetnek, mert már foglaltak stb.

Feladtam és belefáradtam, hogy azért kell őket elutasítani mert csak a szexre kellek.

A történetem az, hogy kövér voltam még kikozoditettek,nem jártam disco a, mert nem voltak barátaim, 19 éves koromig olyan mintha láthatatlan voltam. Aztán lefogytam és csak szexre kellettem volna. Pedig nem vagyok kihívó és állítólag rendes lány vagyok



2020. jan. 11. 13:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat az autó correct félre írt pár dolgot :(
2020. jan. 11. 13:46
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mutatsz képet?
2020. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

A hiba az ön készülékében van. Vagy buta vagy, vagy mégsem olyan jó nő. Esetleg túlzottan válogatós.


Ez a három lehetőség van, ha "csak szexre kellesz". Mert az alfák csak meg akarnak kettyinteni meg a béták is. Esetleg a normális pasikat már észre se veszed.

2020. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
A nők nagy tragédiája, hogy aki nekik kell, annak csak szexre kellenek. A férfiaké, hogy aki nekik kell, annak ők semmire sem. Ez ilyen. Vagy leadod az igényeidet, vagy keresgélsz tovább, hátha szerencséd lesz.
2020. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel rossz emberekkel ismerkedsz vagy csak nem vagy elég érdekes.
2020. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit önbizalomhiányos vagy, és szerintem ezen próbálj változtatni, és egyből kitágul a kör...

Rengeteg normális férfi van, akinek nem csak arra kellenél!

Nem szabad 22-évesen feladni semmit.


33/F

2020. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom fogyás után egy dögös csajszi lett belőled! És a pasik felületesek, csak a külsődet nézik, a belsőd nem érdekli őket!
2020. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy elég szép vagy ahhoz, hogy a fuckboyok figyelmét felkeltsed. Neked meg pont az ilyen szépfiúk jönnek be. Jobban válasszad meg kivel jössz össze.
2020. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek a cikkek nagyon tanulságosak, annyi minden szóról szóra igaz bennük. 22 éves lány vagyok történetem az, hogy 15 éves koromig boldog kiegyensúlyozott ember voltam, voltak barátaim, mindenben benne voltam, majd amikor középiskolás lettem az életem pokollá változott. Kiközösítettek, bántalmaztak, megalázott a férfi tesi tanárom, rengeteg öngyilkos gondolatom volt, úgy éreztem ezt nem tudom túlélni. A többiek discoba jártak, ismerkedtek én meg itthon sírtam, hogy miért maradok ki ebből. 100 kilós lány voltam, a többieket körbe rajongták, én nekem meg vissza se köszöntek, sose kezdeményeztem, nem lett volna értelme, mert úgyis azt mondták volna, hogy nem vagy az esetem. 18 éves koromban iskolát váltottam, felnőttek közé jártam, nagyon jó csapat volt. Majd 19 évesen lefogytam 50 kilóra és sokan elkezdtek udvarolni, én ezt nem tudtam feldolgozni,hogyha csak ennyi kell ehhez az egészhez, akkor miért nem hamarabb tettem meg és nem kellett volna ezt a sok szart átélnem. Látszólag megoldott mindent, de 20 évesen elballagtam és utána ugyanúgy nem találtam a helyemet, nem tudtam ismerkedni. Szerelmes lettem egy tipikus nagyképű faszba, mert a kisugárzása nagy biztonságot adott+hatalma van, mivel örökké ott lesz a lelkemben az a kiközösített kislány. Először csak barátkozni mertem, és utána elkezdtem utalgatni, hogy tetszik nekem és ekkor jött a bökkenő, hogy ő nem érzi irántam. Facebookról értesültem róla, hogy van barátnője és az akkora pofon volt, hogy úgy éreztem ebbe belehalok. A személyiségtípusom ESFJ, a gondoskodó, túlzottan érzékeny és depresszióra hajlamos vagyok. Még soha nem is csókolóztam.

2020. jan. 11. 14:29
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a szüzesség elvesztése az elsődleges cél, hanem hogy tudjak kötődni és bízni. Szexpartnerem már lett volna sokszor, de képtelen voltam rá. Amúgy nem vagyok prűd sem és ahogy betöltöttem a 14-et megvolt az első orgazmusom, tehát nem lehet azt mondani, hogy egyáltalán nem működnek az ösztöneim.



[link]


"Nem azért, mert nem akarnak és nem is azért, mert nem tudnak. Ez ennél sokkal összetettebb."


"Egyszerűen a közeledés esik nehezükre, az, hogy intim kapcsolatot alakítsanak ki egy másik emberrel."


"Ez pont olyan téma, mint a homoszexualitás. Mármint abból a szempontból, hogy viccelődsz vele, talán le is nézed az ilyen embereket, aztán 10-20 haverod közül egyet tutira érint, csak nem beszél róla."

2020. jan. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!