Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a merev pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a merev pénisz természetesen hajlik egyik irányba? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Jobb vagy bal irányra gondolok most, nem a felfelé kunkorodésra.

2020. febr. 15. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez bizony szentigaz

Lásd politikusok

2020. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, egy kicsit "el szokott nézni" a jobbik irányba. De ez nem befolyásoló tényező élesben.
2020. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán igaz. Az enyém viszont szinte teljesen egyenes merev állapotban. Nagyon picit húz csak balra, de szerintem kb észre sem venni.
2020. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az a normális, ha egyenesen előre áll. Nekem szép, nagy, formás a szerszámom. Falják a lányok.
2020. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a peniszgorbuletes penisz hajlik oldalra. Van felfele, lefele, oldalra hajlo. De tobbsegeben egyenes. Ha nem erosebb a gravitacio, mint a merevedes.
2020. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, megint itt a puncikkal suttogó :D (a négyes válaszoló)
2020. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezt speciel még sosem figyeltem pedig jónéhányszor lett volna már rá alkalmam :D Ha hajlik is, akkor nem azt figyeli az ember, vagy nem olyan mértékű, hogy feltűnjön - mert úgy a terméseztes.

A Peyronie eltérés megint más, az sokaknak van, de ha csak kis-közepes mértékű akkor semmiben sem akadályozza az aktust, a teljes szexuális életet.

2020. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyem kb tok egyenes.. Lehet minimalis m8ndenkiebe van ha megvozsgaljak de nekem nem latszik
2020. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem full egyenes volt, de egy jó ideje észrevettem, hogy hajlik balra, gyanítom a sok recskától van, illetve amúgy is balrahajtom általában.
2020. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!