Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal nem igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem igazán tökéletes az együttlétünk sajnos. (én meglehetősen kezdő vagyok, a barátom már elég tapasztalt ezen a téren) sokszor mondja hogy beszéljek hozza szex közben. Nem tudom ilyenkor mit is kene mondanom, amitől úgy igazán beindul?

Figyelt kérdés
Tehát most olyan kis mocskos mondatokra lennék kiváncsi, ti miket alkalmaztok a hatás elérésére?
2020. febr. 15. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

...

Ez leginkább rád és a párodra tartozik. De ha innen akarsz tippeket akkor mondd neki hogy:

"Te Gyakori toplista első helyezettje!"

"Te büdös lábfétises r_banc!"

2020. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nyald ki a p.nám, szeretem a fa.szod,élvezz a számba, nedves vagyok, be akarom kapni, stb...

Ha erre vágyik, kb ilyesmi


F

2020. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
-,-
2020. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
76%

#1, elsőkézből mondom, a toplistára kevés embernek van merevedése XDDDDD


Nem lehet, hogy csak ilyen egyszerű mondatokra gondolt, mint...


Basszá,

Mélyebbre,

mééééég, nyald a csiklóm, te férfiááááálllatt...


És így tovább.

2020. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én azért jóval szofisztikáltabb vagyok mint amiket itt olvasni... :D

Én olyanokat szoktam mondani hogy "imádom ha bennem vagy" és társai.

2020. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell túlkombinálnod, sem listából olvasnod: egyszerűen mond ki amit érzel, gondolsz, szimpla egyszerű szavakkal. Ha kicsit vulgáris és nevén nevezed a dolgokat annál jobb, nem kell szégyellned csak ti ketten vagytok ott :) Utána figyeld a reakcióit és látni fogod mi az amitől legjobban beindul. Mondjuk minél őszintébben "belülről" jön minél mocskosabb valószínűleg annál jobban fog neki tetszeni :)
2020. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy izgató dolgokra gondol nem csak valami visszajelzést akar?


Nagyon idegesítő ha a másik kuka, van aki egy mélyebb levegőt sem képes venni és frusztráló ha nem tudod eldönteni élvezi-e egyáltalán amit csinálsz. Volt ilyen pasim, nagyon zavart.


Ha élvezel valamit mondd neki, ha szeretnél valamit mondd neki, ha nem tetszik valami azt is mondd neki. Te is jobban fogod élvezni az együttlétet, ha aktívabb vagy.

2020. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!