Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még más is aki nem rud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még más is aki nem rud óvszerbeb szexelni?

Figyelt kérdés
Párommal mindig kudarcba fullad ha ovszerrel szexelunk. Teljesen osszemegy tole a pénisze es lelankad, az egészből semmit nem érzünk akarhanyszor es akaehanyfélét probalunk. Nélküle meg pillanatok alatt elmegy, az sem jó. De most kb egy fel evig ugy kene megoldani, hogy gumiba csinaljuk, de nem megy nekünk, mit csinaljunk, masnak is ilyen kényelmetlen?

2020. febr. 16. 06:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Eleinte nekem is az volt sőt mostanság is van ilyen néha... engem is tud zavarni
2020. febr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De mar sokadik alkalommal probálkozunk vele, de nem megy, es sokadik félével:(
2020. febr. 16. 06:39
 3/21 A kérdező kommentje:
Es azt mondja elszoritja pedig nincs nagy penisze
2020. febr. 16. 06:40
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizony fejben dől el. Biztos, hogy anélkül mindenkinek jobb, de valamit valamiért. Gyakorolni kell, máshogy nem megy.
2020. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kell oldani akkor megkell - én a helyedben gyakorolnék vele, hogy előjátékkor, meg “csakúgy” is ha játszol a farkával vagy szopod, feltenném, h szokja.
2020. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Gyakoroljon

Ez csak kifogás

Majd jön a nyafika

Aztán figyeld meg majd te fogod magadat tömni hormonokkal h ennek a kis fáiknak kényelmesebb legyen ... mert jajjj gumi...


Nem tudom h.miert jött ennyire divatba ez a gumi miatti nyafogás. De én akárkivel lefeküdtem legyen az fiatal korombeli vagy idősebb 43-50 közötti egyiknek SE volt baja a gumival .


26N

2020. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 jdfGabrella ***** válasza:
Nincs
2020. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nincs problémám az óvszerrel, de nélküle sokkal jobb. Volt már nekem is hogy kicsi volt az óvszer, és annyira szorított, hogy fel sem tudtuk húzni ketten sem. Így hát nélküle folytattuk.
2020. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan ilyen nekem is annyira erzeketlen lesz tőle hogy nem áll fel!Azóta kúppal oldjuk meg !
2020. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Én az ilyet sosem értettem..... Mit kell ettől lankadni...
2020. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!