Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy férfinek lábfétise van?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki állandóan a lábamat nézi, akkor is ha zokniban vagyok, olyankor vicces megjegyzéseket is tesz a zoknimra, és akkor is, ha mezítláb, papucsban. Engem mondjuk nem zavar. Csak kíváncsi vagyok, azért kérdezem.
2020. febr. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nyomtass ki két képet amit ragassz a ki a falra az egyiken legyen egy punci a másikon egy láb amelyiket nézi arra bukik
2020. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
2020. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja sztem is nyugodtan kerdezd meg tole, persze tedd hozza teged ez nem zavar csak kivancsi vagy,
2020. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen. Én is szoktam a nők lábait nézni zoknisan, papucsosan, de leginkább mezítláb (szeretem), tehát igen, ez lehet mögötte. Szerintem is kérdezd meg azért tőle, kíváncsi lennék a válaszára.
2020. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért nézi. De nekem is volt olyan lányismerösöm akinek fantasztikusan szép lábai voltak. Nem vagyok lábfétises, de ha az ö lábait láttam mindig izgalomba hoztak. (Szoval az is lehet, hogy a te lábaidban van a "hiba":-))
2020. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!