Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb csajokhoz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb csajokhoz szól a kérdésem. Azt tapasztaltam hogy a teltebb nők sokkal jobban át érzik a szexet és nyitottabbak is. Voltam már pár nővel de a vékonyabb nők nem annyira oda adóak. Vagy én tévedek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tévedsz
2020. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Voltam telt, vekony is, ugyanolyan voltam a szexben
2020. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Én nem akarom megítélni azt, hogy te tévedsz e vagy sem. Ez a te tapasztalatod, nekem nem ez volt a tapasztalatom idáig...
2020. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En azt tapasztaltam hogy mindket tipusba tartozo lanyok nyitottak voltak es bevallalosak
2020. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kövér voltam, kompenzálni próbáltam, alárendeltem magam. Fogytam 10 kg-t most sem vagyok kimondottan vékony, de megváltozott a hozzáállásom, sokkal irányítóbb lettem. Élvezni viszont mindig élveztem.
2020. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok elfogult lenni mert a teltebb nők jönnek be. Valamiért ezt tapasztaltam! :)
2020. febr. 17. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Az én tapasztalatom meg az, hogy kb 65 kg feletti nőknél elfelejtheted a lovaglást.

Talán a mostani barátnőm a 85kg-jával valamilyen szinten talán odaadóbb, de max az ágyban. De csak nüansznyi különbség van. Alapvetően ő is mérhetetlenül önző mint az összes nő.

A nyitottság meg egyáltalán nem jellemző, annyira nem zavart ez soha, mert nekem meg soha nem voltak extrém vágyaim. Ilyen dolgoknak semmi közük a súlyhoz.

Ami viszont logikusabban következik, hogy vagy azért híztak el, mert eleve lusták, vagy mivel meghíztak, így nehezebb minden és azért lusták. Annak ellenére, hogy csak 2 vékony lánnyal voltam együtt, én pont azt tapasztaltam, hogy sokkal aktívabbak. Illetve kevésbé szégyellősek, így pont, hogy a hozzáállásukból is adódik ez. Egy lányon, mikor már eljátsza, hogy ő már nem stresszel a külseje miatt, akkor is fogod látni, hogy azért feszeng és ez a teltebb nőkre nyilván gyakrabban áll.

Most az átérzés másik értelmezése, hogy jobban élvezik, meg igénylik talán? Mivel több tapasztalatom van a teltebb nőkkel, így azt tudom mondani, hogy mind nagyon igényelte. Én nekem szerencsém volt valahogy az életben, soha nem volt dolgom frigid nővel. Minden lány az életemben folyamatosan igényelte és tudta is élvezni. De nem mernék megesküdni arra, hogy ez a teltségük miatt volt és a 2 karcsúbb lányra is igaz volt ez. Persze ugye az kevesebb példa így kisebb referencia is. Ebben az egyben csak szimplán szerencsém volt eddig.

Szóval ilyen miatt szerintem senki ne pörögjön rá a telt nőkre, mert csalódni fog, akkor tegye, hogy ha alapvetően tetszenek nekik, vagy szimplán ha megismert valakit és közelebb került hozzá másért. Mert ugye nem csak abból áll egy párválasztás, hogy ki mennyire nyitott, vagy aktív az ágyban.

Én pl. sosem kerestem a ducibb lányokat, csak így alakul mindig. Én bennem meg inkább azzal kapcsolatban van egy tudatalatti prekoncepció, hogy az élet egyéb dolgaiban kedvesebbek és odaadóbbak, illetve önzetlenebbek. De ez sem igaz természetesen. Az ilyen dolgok mint írtam nem testsúlyhoz vannak rendelve. Be kell mázlizni, mert ugye egy kapcsolat elején még mindenki a jobbik arcát mutatja, szóval ahhoz szerencse kell, hogy az adott lány tényleg olyan legyen, mint amilyennek tűnt.

2020. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Elmondom, en mit tapasztaltam. Negy olyan egeszen kover lanyt is ismertem, aki betegesen ipari meretekben osztogatta a kegyeit. Nem nimfomanias szerintem, hanem valami onbizalom potlasbol barhol barkit leszoptak. Pillanatnyi elismerest ereztek, utana viszont panaszkodtak, hogy oket csak kihasznaljak, csak arra kellenek.

Szerintem lehet egy ilyen vonulata is, de lehetseges, hogy mas is elofordul. Nem azt cafolom. Persze ez nem vonatkozhat mindenkire, termeszetesen.

2020. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kövér vagyok és az a helyzet hogy tényleg kompenzálunk, ezért vagyunk jobbak, odaadóbbak az ágyban (is).
2020. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!