Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem simogat, miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem simogat, miért nem törődik velem egy kicsit? Velem van baj, vagy csak a férfiak többsége ilyen? A legtöbb férfinél ugyanezt tapasztaltam az előző kapcsolataimban, persze voltak kivételek.

Figyelt kérdés

Szeretkezés után miért megy rögtön fürdeni majd aludni ?


A jelenlegi párkapcsolatom, bátran mondhatom, 6 év után is probléma mentes és vele tényleg minden perc egy álom nekem, viszont a szeretkezéseink után általában rögtön zuhanyozni majd aludni tér, holott én még vágynék egy icipici pluszra, egy kis törődésre.

Beszeltem vele erről, több alkalommal is, de annyival le tudja “kicsim ez abszolút jelentéktelen, értelmetlen felháborodás részedről, hagyjuk ezt kérlek”.


Túl sokat várok el tőle ?

Miért nem ért engem meg ?



2018. júl. 3. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
A legtöbb nő nem igényli ezt
2018. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Talán körültekintőbben kellett volna szelektálnod.

És nem, ne magyarázd be, hogy minden hú, de tökéletes, amikor valaki pár percnyi kis meghittségre sem hajlandó a szerelme kedvéért.

2018. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nincs szex után már ahhoz kedve amit te szeretnél. Ő elfáradt és pihenni, aludni szeretne egyből utána.
2018. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

#1

Ez mekkora egy hülyeség!

Azért mert a nők nagy része már nem meri mondani mert akkor már leszakad az ég.

Én nagyon is át tudom érezni a kérdező helyzetét.

Ne csak akkor bújjon a pasi, amikor szex kell neki, hanem utána is egy kicsit még legalább, hogy ne érezzem úgy, hogy csak addig kellettem amíg belém ürített.

(És nem ide sorolandó a random egymásnak esések random helyeken. Ott nyilván nincs idő ilyenekre.) De egy hosszabb szex után jól esne. Na mindegy.

2018. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Én addig igényeltem a szex utáni törődést, amíg nem volt orgazmusom. Mióta van, utána hulla fáradtan fekszem az ágyon, arra sem vágyok, hogy hozzám szóljon, inkább befordulok jobbra és alvás.
2018. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van az elsőnek

Nő vagyok de en nem vagyok az a bujos ölelgetős romantikus érzelgős fajta egyszerűen nem jön nekem magától nem igénylem .

Ha hozzam bújnak vagy olelnek kis ideig elvislelem , de alvasnal nem szeretem ha hozzam érnek bújnak mert nem alszom ki magam zavar a másik mozgolodasa , szuszogasa

Szerintem sehogy nem tudod rávenni erre ha ő nem akarja és nem jön magától

Nekem se jön magától és én sem tenenem meg mert számomra kényelmetlen és úgy ereznem ram van erőltetve egy olyan dolog ami nem vonz

2018. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
N\24
2018. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"kicsim ez abszolút jelentéktelen, értelmetlen felháborodás részedről, hagyjuk ezt kérlek”. Olvasd vissza. Szerintem csak nem megfelelően tálaltad. Nem kell hőbörögni, csak kérni.

31/f

2018. júl. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sokan vagyunk még így szerintem, akiknek ha nem is azt mondom hogy elvárás a szeretkezés utáni plusz törődés, de egy jól eső, sokszor szerintem a legfontosabb része a szexuális együttléteknek.

Nyilván nem fogom ezt rákényszeríteni, ha ő nem hajlandó engem mint társát megérteni ezt illetően, de egy kicsit bánt, mert jól esetett volna, hogyha törődik velem egy kicsit még és nem azonnal érzéketlen módra vált.

Nem csak addig kell figyelmesnek, gyengédnek és szeretőnek lenni a társunkhoz, amíg tart az aktus vagy amíg meg nem történik, utána is fontos lenne, és megértem én hogy fáradt és sokat dolgozik, de egy kis simogatás, mondjuk zuhanyzás után, vagy átölelve néhány puszi a homlokra-arcra, szerintem nem lenne túlzottan megterhelő senki számára.

De ez az én egyéni véleményem.

Köszönöm a válaszokat !

2018. júl. 4. 04:46
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

A nőknek fontos az utójáték. Csak kevés pasi érti ezt. Sajnálom.


41/F

2018. júl. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!