Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezhet ilyet egy lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezhet ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Elmentem egy csajhoz, fizettem neki egy órát, de nem szexeltünk orál sem volt.

Mondtam, hogy szeretném ha megmasszírozna utána pedig feküdjünk csak az ágyban, hadd cirógassam a haját puszilgassam a nyakát, simogassuk egymást. Intimitásra vágyom nem dugásra. Mondta, hogy jó rendben ilyet is lehet, bár még nem találkozott ilyennel.


Végül tényleg nem is lett több, pedig szimpi volt a csajszi, de úgy voltam vele, hogy masszázsért és női társaságért megyek. Tudjátok amikor a finom nőiességre vágysz, a haja illatára, a pihe puha bőrére, nem arra, hogy megdugjad.


Mielőtt indultam beszélgetni kezdtünk és kérdezte, hogy miért fizetek neki ilyenért, amikor rengeteg nőt megkaphatnék? Mondtam neki, hogy nem szükséges szépeket mondania rólam, nem azért jöttem, hogy ápolgassa az egomat:D és erre mondta, hogy nem, ő ezt őszintén kérdezte, mert nagyon gyengéd vagyok, amit a nők imádnak és mellesleg jól is nézek ki van önbizalmam, hogyhogy ezt az utat választottam?

Azt feleltem, hogy hát én csak egy masszázsra jöttem.. :)


Gondolom mindenkit megdicsér, elvégre szolgáltatást nyújt. Vagy csak furcsa volt, hogy nem tárgyként kezeltem, mint a kuncsaftjai jelentős része?



2020. febr. 17. 09:42
1 2
 11/19 cseppszi ***** válasza:
37%
szerintem meg pont őszinte volt ...
2020. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen 11👍
2020. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
10, Adni és kapni jó. De egy kapcsolat kompromisszumokkal jár, folytonossággal, sokat kell feladni az életből (szabadidőből) a mérleg nyelve most másfelé billen.
2020. febr. 17. 12:09
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azért mondta amiért a prostik egy része azzal búcsúzik "gyere máskor is" és még hozzátesz valami olyasmit hogy "te olyan figyelmes/kedves vagy, figyeltél rám/jól csinálod" stb. Ez egy sima business azt akarja hogy még visszamenj. Neki ez tuti üzlet, fizetsz és még dugni sem akarsz kb. mint a fizetett pihenőidő.
2020. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nem! Sok olyan egyetemista, multinál karriert építő fiatal nő van, aki olyan minőségi pasast keres monogám párkapcsolatra, hogy találkozásaik nagy része szinte csak a szexről szól.
2020. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"egy kapcsolat kompromisszumokkal jár, folytonossággal, sokat kell feladni az életből"


Olyan kapcsolatot kell létesíteni, amiben a vele töltött időt nem áldozatnak, hanem kiráyságnak érzed.

2020. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Írj privátban ha gondolod.🙂
2020. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ffi/40. Lemaradt.
2020. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"egy kapcsolat kompromisszumokkal jár, folytonossággal, sokat kell feladni az életből"


Olyan kapcsolatot kell létesíteni, amiben a vele töltött időt nem áldozatnak, hanem kiráyságnak érzed.



Hear, hear!

Kérdező, ha ilyen a meglátásod, akkor neked rossz kapcsolataid voltak. Ha a hátrányok ennyire előretörnek, akkor valami ott nem stimmel. Egy jó kapcsolatban több energiád és időd van, mert extra motivációbombát kapsz a párodtól. És vannak olyan nők, akik nem akarnak lekötni, hogy ne tudd élni az életed.

(azt viszont megértem, hogy azért egy nő háborog, ha azt látja olyan dolgokra pazarolod az idődet, ami az égvilágon semmit sem mozdít elő, mint ha mondjuk kijelented, hogy neked szükséged van napi 4 óra MineCraft játszásra, mert imádod, akkor naná, hogy háborog a nő)

2020. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!