Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány egy rib_nc?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány egy rib_nc? (tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy lányt telefonon beszélt a buszon és azt mondta hogy ő milyen jó a pasizásban, mennyi fiúja volt már. De ezt olyan hangosan, oda néztem rá, és kinézetre egyszerűbb lánynak tűnt, de ezek szerint nem az.

Sokszor az ilyen aranyos, cuki, egyszerűbb lányok is annyi fiúval voltak már...nem azt mondom hogy szűz legyen de azért ne feküdjön össze mindenkivel.

Én nem szívesen jönnék össze ilyen lánnyal, meg nem szívesen venném feleségül....


2020. febr. 17. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Irigykedsz?
2020. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Bunko vagy
2020. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
A lányokat jól meg kell b.aszni. Feleségül venni őket tilos. Mind rib.anc.
2020. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Voltak egyéjszakás kalandjaim, de ugyanúgy hosszú kapcsolataim is, nem gondolom magam ribinek.
2020. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Inkàbb úgy fogalmaznék ,hogy élete soràn szinte minden nö r@bancot csinàl magàból az életében.
2020. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Azert mert hallottal EGY lanyt dicsekedni a 100 milliobol, ne altalanosits
2020. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Nőként is azt látom hogy a mai világban már majdnem mindegyik ribi, mert ez a menő és az emberek felszínesek, be akarnak illeszkedni ezért bármire képesek.

Én tudatosan bánok ezekkel a dolgokkal, megszűröm hogy kivel fekszek össze és pont emiatt nem tartok soknál, és rengetegszer meg is kapom az elképesztő baromságokat hogy frigid vagyok meg prűd (nem tudják ezeknek a szavaknak a jelentését) de én sokkal jobban érzem magam így. Ha rengetegen átmentek volna rajtam akkor egy lyuknak érezném magam. Aki saját magát sem tiszteli az nem várhatja el mástól sem hogy tiszteljék. Hiszen a világ szemében mindenki olyan ember, amit magából kisugároz.

Vannak még kivételek.

2020. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
az hát majd idővel rá jössz
2020. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Mindegyik rib anc de mind kikéri magának ha annak hivod!

Még az is amelyiknek 50 pasija volt, vagy több.

Ismertem olyat aki "komoly kapcsolat" cimszó alatt 2 hónap alatt 4 pasival volt, és képest volt kimondani hogy "12 napos kapcsolata" volt... A legtöbbje szerető vagy dugópartner mellett keresi a szerelmet : veled randizik, és mással bszatja magát. Ha nem vagy benne a férfi felső 20%- ba akkor neked is csak keksz marad és semmi szex.

Max öreg/ronda/dagadt/bolond nővel.

2020. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
ohh az ilyen csendes szolid csajok a legnagyobb rippancok tudod alamuszi nyuszi nagyot ugrik.....
2020. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!