Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan változtassam meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg a barátom? Vagy mit tegyek, hogy észre vegye.

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves én 18. Nagyon sokat dolgozik reggeltől estig hétvégentekent találkozunk, nincs is ezzel gond csak olyankor mindig faradt és már nincs annyi türelme hozzám. Bármi rosszat mondok vagy valami olyat csinálok ami neki nem tetszik durvábban rám szól, amugyis ilyen fajta is. Mit tegyek h észre vegye magát? Hogy ne szóljon olyan durván azért. Tényleg valaki olyan segítséget kérném aki tudja a megoldást, és nem nem akarom dobni mert nagyon szeretem és ő is engem csak ennyibe kellene a változás. Köszönöm elore is. (bocsánat a helyesírási hibákért)

2019. nov. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szólj rá?


Mond el neki ugyanezt, mint amit ide leírtál.


*


Megértem hogy dolgoztál egész héten, fáradt vagy, de azért a lóf..., na annak is van vége.


Szépen is lehet az emberhez szólni, szóval erőltesd meg magad. - ennyi. Nem több.

2019. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele a dolgot. Megérti az ember hogy fáradt, de nem rajtad kell kitölteni-e a frusztrációit. Mondd meg neki őszintén hogy ezek neked rosszul esnek, és szeretnéd ha odafigyelne arra, hogyan beszél veled.
2019. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dehát a lányok pont az ilyen stílusú fiúkat szeretik, nem?
2021. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!