Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt lány jobban kivegzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lány jobban kivegzi a szűz fiút mint egy egyszer kétszer használt? G a szűz fiúnak mindegy nem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer kétszer használt? :'D Nem zsebkendőről van szó basszus. Meg a szűzfiúnak úgyis mindegy, fél perc alatt elmegy. :')
2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kétféle szűz fiú van. Egyik amelyik hamar elélvezik, mert annyira új az élmény és annyira izgul. A másik, amelyik már túl izgul és inkább már ideges és nem áll föl a farka, vagy nem elég kemény neki. E kettő szűzfajta létezik, köztes nincs.
2020. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de anno én nem durrantam el 5 perc alatt amikor az első történt :) (ettől még nekem is volt hogy becsúszott már korai élvezés - de hát kinek nem).

Egyébként rossz a megközelítésed kedves kérdező

- ahogy fent is írták "használt" egy zsepi nem pedig a partnered, régen rossz ha így közelíted meg;

- mi az hogy "kivégezni??? Nem azt várd már hogy a lány majd elintézzen téged, hanem azt kérdezd meg magadtól te mit tudsz nyújtani a lánynak! Akkor jutsz el az ágyig ha fejben is ezzel a hozzáállással vágsz bele.

2020. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy szexuálisan tapasztaltabb nő valaszeg jobban tud használni egy addig használatlan péniszt. A szűz fiú meg jobban meg tudja majd különböztetni a jó szexet a rosszabbtol, ha már megengedte pár nőnek, hogy szexre használják,de ja, az első alkalom valszeg úgysem lesz valami óriási, szóval mindegy....
2020. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!