Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy olyannal feküdtetek le, aki hozzátok képest "túl szép" volt?

Figyelt kérdés

lányok és fiúk is válaszoljanak.


teszem azt, egy átlag alatti kinézetű fiú egy bomba csajjal, vagy fordítva...


+ Ez milyen keretek között történt? kapcsolat vagy egyéjszakás, stb. ?



2020. febr. 17. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban.
2020. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Most pont ilyenben vagyok. Bar nem ego, de inkabb atlagosnak mondanam magam (masok velemenye alapjan). Viszont a pasim kb 10/11 pasi. Kapcsolat, de meg nagyon friss.

22L

2020. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám képest minden pasi túl szép, úgyhogy csak ilyennel feküdtem le :D
2020. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
56%
Kapcsolatban. 2-3 exem erőteljesen karcolgatta arcra a modell-kategóriát, legalábbis számomra.
2020. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kapcsolatban

20L

2020. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Volt. Tetszett nagyon egy pasi de sosem mertem felè jelezni, mert úgy gondoltam èszre sem vesz, tök átlag csajnak tartom magam. Aztan egyszer összegabalyodtunk ès szex után közölte, hogy nagyon règóta odavan èrtem, csak sosem mert leszólítani mert azt hitte egy ilyen bomba csaj nem "alacsonyodna" le hozzá. Csak nèztem
2020. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Figyeljétek meg, hogy 6-oska milyen rafináltan dicséri magát 😁 Nárcisztikus pitsa...
2020. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
7-eske, nem tudom, tèged ki bántott, de igazán sajálom, hogy ilyen rosszindulatú lettèl. Akarsz róla esetleg beszèlni? :)
2020. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer történt, alkalmi, soha többet nem beszéltünk...
2020. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem -két kivétellel- csak olyan nőim voltak, akik sokkal szebbek voltak, mint ami illene hozzám. A haverjaimon láttam: nem értették, hogy csinálom... Ráadásul alacsony vagyok, és sose gyúrtam, rendszeresen nem sportoltam. Mindegyik kapcsolatom tartós volt-van, egyéjszakás sose volt. Egy kivételével mondegyikbe szerelmes voltam, vagyok.
2020. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!