Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha fiatal párként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha fiatal párként arra gerjedünk, hogy más fiatal párok hogy szexelnek?

Figyelt kérdés

Volt már jó néhány pár, akivel cserélgettünk képeket, és nagyon felhúzott bennünket ez a dolog. Még arra nem került sor, hogy személyesen is találkozzunk párokkal, még nem volt annyi bátorságunk, de a fantáziánkban már simán túl vagyunk jó pár párcserés szexen... ;)


25/L & 26/F



#párcsere #szex egymás előtt
2020. febr. 18. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Az én normáim szerint beteges. Nem lesz tartós a kapcsolatotok.
2020. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem normális.
2020. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Párt 4-esre nem kerestek?Irjatok:-)
2020. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincs ebben semmi. Miért ne lehetne baráti közös szex egyszerre egy másik párral.
2020. febr. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kisördög1 ***** válasza:
83%
Izgató "játék" ez, és nagyon élvezetes, szerintem próbáljátok ki, lépjetek tovább bátran!
2020. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem furcsa, mi is ilyen párt keresünk :)


27F, 26L

2020. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

#6 mekkora kamu vagy, hirtelen van itt egy ilyen pár, a semmiből.

Hogyne.

2020. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 jdfGabrella ***** válasza:
56%
Nem
2020. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Borsod, Heves megyékben keresnénk 26 éves párt barátság extrákkal dologra...ha netán érdekelne valakit :)

És ezzel mg is válaszoltam a kérdést, de kifejtve:


Mindenkinek a saját normái adják meg, hogy neki mi a normális. Ha nektek ez az, akkor az. Ha másnak nem, akkro nem. Nem mindenki szereti pl a vad húst sem, mégis normális dolog a fogyasztása.

2020. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Normálisnak nem nevezném, de valahol szerintem a legtöbb párt izgatja. Egyszer fordult elő, hogy egy wellnesz szálloda pezsgőfürdőjében rajtunk kívül még egy fiatal pár volt, a csaj a pasi ölében ült, és észrevettük, hogy egy idő után gyanúsan fel-le mozog, aztán a feleségem is az ölembe ült és kb. egyszerre mehettünk el a másik párral, kifelé meg egymásra vigyorogtunk velük.
2020. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!