Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy ilyen fiú szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy ilyen fiú szűz még? 21f

Figyelt kérdés
Mások szerint jól nézek ki, 192 cm magas és sportos alkatom van. De én nem úgy veszem észre hogy bejönnék a lányoknak. Nem volt barátnőm és nem is szexeltem még.
2020. febr. 18. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit
2020. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ciki h ezt itt kérdezed meg
2020. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon.


21L

2020. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a farkad?
2020. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2020. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 22 eves vagyok , es szuz , ez szubiektiv dolog , eleve butasag mastol kerdezni hogy ciki-e ? Majd mikor ugy erzed hogy eljonn a pillanat megteszed .Mondok egy tortenetet , nekem volt egy osztalytarsam aki mar 13-14 (nem tudom pontosan mar , jo reg volt) -en szerzett baratnot es allandoan sexelt , hogy menonek tunjon , ma apuka en meg elem nyugodtan az eletem :))) ( tudom hulye pelda de o is csak azert kezdett neki hogy ne cikizzek , erre ne adj semmit )
2020. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 a csávó 13-14 évesen azért kezdett el szexelni, hogy ne cikizzék? Inni mikor kezdett, 7 évesen? Általános 2.-ba azért már illik kottára vágnia magát az embernek :)
2020. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önmagában nem ciki, a ciki inkább az hogy picsogsz, meg önsajnáltatod magad. Ha szerinted jól nézel ki, akkor szerinted mi lehet a baj? Inkább ezen gondolkozz és figyelj meg másokat hogyan csinálják, ha kell másold őket - legalább azzal is próbálkozol. Mert biz' a sültgalamb nem repül be az ablakon a tányérodra, neked kell próbálkoznod a lányoknál.
2020. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!