Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka hogy a pasim csak este lefekvés előtt, sötétben szexel velem?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt de eddig egyszer sem szexeltünk nappal vagy világosban. Nem hiszem hogy ronda lennék és amiatt lenne ez.. bár már mindenen jár az agyam. Van rajtam kb 5kg felesleg meg a hátamon a bőröm nemtúl szép (hormonális okokból pattanásos valamennyire). Ez persze engem is zavar. Szerintetek emiatt lehet hogy csak este kezdeményez szexet? Kezdem magam nagyon rosszul érezni emiatt és minden hülyeség eszembe jut pl nem is kíván engem így jobb ha nem lát szex közben; valaki másról fantáziál stb és bekattanok ezektől

Mit gondoltok?


2020. febr. 18. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom de agyilag kisfiú,ovodás szinten áll az ilyen...
2020. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Mutasd msgad! :)

Adunk önbizalmat. :)

2020. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak neki nincs önbizalma egyáltalán és veled semmi gond nincs.
2020. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja lehet vilagosban rafeszulne es nem allna fel neki. Van ilyen. De amugy akar meg is kerdeheted tole, hogy miert van igy, es kozolheted vele a vagyaid. Ugynevezett verbalis kommunikacio...
2020. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos van önbizalma, elég jól néz ki és emellett más területeken is tipikus álompasi. Sok csaj kinézi magának, flörtöl veleplusz tudom hogy nem kevés nővel volt dolga akik csinosak is voltak. Szóval kétlem hogy önbizalom problémája lenne, sőt inkább nekem lett egy kicsi mióta vele vagyok mert jobb pasinak érzem mint amilyen csaj vagyok én (pedig én sem panaszkodhatok avisszajelzések alapján)
2020. febr. 18. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
általában fordítva szokott lenni,hogy a lány y szégyenlős,sötétben szexelős alkat. az ő esetében valami önbizalomhiányra gondolnék,bármilyen hihetetlen a kifelé sugárzott magabiztosság néha csak megjátszás. van hogy kifelé mutatva vagány ,a négy fal között pedig sötétben szex van. persze lehet hogy a fantázia is játszik,na de szinte mindig?
2020. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha önbizalomhiánya lenne akkor nem mutatkozna ruha nélkül világosban soha nem? Mert pl a zuhanyból lazán kijön egy szál f..szban és sétálgat előttem úgy. Nem zavartatja magát akkor sem ha végignézem ahogy fürdik vagy pisil. Ha valami gondja lenne a testével vagy a méretével, akkor nem szivesen mutatkozna máskor sem pucéran, nem?
2020. febr. 18. 23:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem muszaj lesz vele ugy beszelned, hogy ne razza le a temat. Ez tenyleg kibirhatatlan allapot es rosszat tenne barki onbecsulesenek. Amugy ha tudnank, hogy a bombanokkel is sotetben szexelt, legalabb az o keszulekeben van a hiba. Ha nem vagy eleg szexbomba, ezzel a kifejezessel is az o keszulekeben van a hiba.

Aki nem vonz, azzal nem kezdek. Akivel kezdek, ugy nezegetem, ahogy van.

Beszelni.

2020. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem veled van baja, hanem saját magával. Ha veled lenne baja már nem lennétek együtt.

Az hogy valaki sportos még lehetnek komplexusai, a kettő nem zárja ki egymást. A külsőből nem következik automatikusan egy ember személyisége.

Várd meg a nyarat - ha strandon lesztek együtt párszor, akkor valószínűleg utána már az ágyban is oldottabb lesz.

2020. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szimplàn csak akkor van kedve hozzá...?
2020. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!