Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élők: eltérő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők: eltérő időbeosztás, alvás-kelés problémája- hogyan oldjátok meg a szexet?

Figyelt kérdés

Párom korán kel, így korábban is fekszik le aludni (kb 9). Én viszont mivel nem kell korán kelnem később alvó típus vagyok, így álltam be. Nagyjábol éjfél-1 körül álmosodom be

Következő eleme a problémának hogy én este szexelős típus vagyok, akkor kívánok rá. Mondjuk ezt tudom igazítani páromhoz pl 7-8 órára. De ugye ő ezek után bealszik, én meg nem tudom mit csináljak: sokszor tanulok késő estig vagy filmezek. Ilyenkor másszak ki az ágyból szex után és settenkedjek át egy másik szobába? Pl ha tanulok akkor nincs kedvem a szexhez közben, nem is akarom megszakítani mertnehezebb utána újra nekiállni, inkább ha befejeztem akkor esne jól a szex levezetésnek, de ugye akkor már párom alszik..

ő jobban szereti a reggeli szexet elmondása szerint de 7kor kel, én meg nyilván a késői fekvés miatt tiszta zombi vagyok olyankor, ki se birok kelni az ágyból 9 -10előtt. ilyenkor persze párom már rég a munkahelyén van.

Más is van ezzel így? Nálatok ez hogy működik?


2020. febr. 18. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyivel lazább a beosztásod akkor igazodj hozzá. Ha nem akarsz vagy tudsz, akkor maradnak a hétvégék.
2020. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, igazodj hozzá. a párom nővér,van hogy későn jön,vagy épp korán megy,így marad a kevésbé minőségibb szex és hétvégére toljuk,de akkor kimaxoljuk. ha pedig fáradt vagy bealszik,marad a manuális levezetés....
2020. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, ha neked kötetlenebb az időbeosztásod akkor állítsd át a bioritmusodat az övéhez. Gondolom a párod nem hobbiból kel korábban hanem mert dolgozik.
2020. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Én ezt egyszerűen megoldottam. Közöltem a munjahelyi vezetőmmel kb 1 hónapja, hogy nem vagyok hajlandó műszakba járni, éjszaja és hétvégén dolgozni. Azóta nyugisabb pozicióban, napközben dolgozom. Így eggyütt vagyunk este és éjszaka.


42F

2020. febr. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!