Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év felett hátrányban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év felett hátrányban vagyok amiatt hogy nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyobb esélye/előnye van egy olyannak aki már 14-15 éves kora óta vannak kapcsolatai és szexel?
2020. febr. 19. 20:41
 1/5 StevenUp ***** válasza:
100%

A határozottságon múlik minden...

Egy olyan pasi aki tesze tosza és inkább kvázik az miért lenne előnyben hozzád képest?

Mert már dugott? Na és? Rajta kívül még 4 milliárd ember elmondhatja ezt magáról...


Ha nyuszi vagy akkor tök mindegy hogy voltál e már nővel vagy nem akkor is egy életképtelen luzer maradsz.

Viszont ha tökös vagy akkor meg nem azt fogják nézni hogy hány nőd volt hanem azt hogy belevaló srác vagy

2020. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátrányban vagy. Punk és tummm.
2020. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ezt a dolgot bántam meg a legjobban én is egész életemben. Most 69 éves vagyok és már soha nem tudom behozni a lemaradást. Azt tanácsolom neked, hogy egy napot se várj, ismerkedj, barátkozz és szeress, mert az élet egyszeri és megismételhetetlen.
2020. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkora hátrányban vagy amekkorát a picsogásod, önsajnáltatásod, önbizalomhiányod okoz.

Ha odamész egy nőhöz teljesen mindegy hogy 0, 5, 10, vagy 500 nőd volt korábban. Csak az számít, hogy van-e elég vér a pucádban kezdeményezni, tudsz-e vele akkor és ott normálisan, értelmesen kommunikálni, udvarolni.

2020. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy hátrány. Egy rendes polgár már 3 gyereket csinált és falusi CSOK-on él.


Mégis miért lennél elkésve? Semmiről nem maradtál le, hacsak nem szereted a felelőtlen szexet.

2020. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!