Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg hátrányban vannak a...

Tényleg hátrányban vannak a 30 felett végzett egyetemisták elhelyezkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
Pl: pénzügyi szektor

2016. máj. 5. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs munkatapasztalatod, akkor persze.
2016. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván.
2016. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ami nem világos, hogy miért kellene nekem szakirány szerint (most a gyakorlatot és az egyetem előtt/mellett való munkát nem beleszámítva) munkatapasztalatomnak lenni?Pont azért tanultam, mert végzettség nélkül nem lehet elhelyezkedni.Nézzétek el az értetlenségem, de nem teljesen tiszta a kép.
2016. máj. 5. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Egy 22 évesre járnak különféle állami támogatások, és ő még "nevelhető". Egy harmincassal már nehezebb bánni mert kialakult személyisége és munkakultúrája van, nem járnak utána támogatások, több szabadnapra kell elengedni... stb.


Előnyöd lehet, ha van releváns tapasztaltod vagy egyéb tudásod, ami hasznosítható. Meg persze igaz az ellenkezője is, azaz egy harmincast már nem kell munkára szoktatni jó esetben, hiszen volt máshol tapasztalata.

2016. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 Így már értem!Köszönöm mindenki válaszát!
2016. máj. 5. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenhol igy van, akarmilyen papirod van.

Vagy papirt kernek, vagy tobb eves tapasztalatot.

Fiatal vagyok, es nem tudok egyrol a kettore lepni mar evek ota. Keves a tapasztalatom, persze szerezni nem tudok sehogy, mert kizarnak tapasztalat nelkul.

Akkor megis hogy legyen?

2016. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot nem nehez szerezni, sok multinal ha jelzed diakkent hogy ingyen hajlando vagy dolgozni masnap maris mehetsz. (nyilvan fizetest is kaphatsz, de akkor ok meg valogatni akarnak a jeletnekzok kozzul)
2016. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!