Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan létezik olyan férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan létezik olyan férfi, aki nem szereti, ha orálisan kényeztetik? Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Béna nem vagyok, bár a jelenlegi partnerem ezt nem is tudhatja, mert sosem akarja velem. Pedig nekem néha jól esne, de állítólag nem szereti. (Igaz, semmi mást sem, csak azt, ha lovagolok rajta, mindenféle előjáték nélkül.)
2020. febr. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs előjáték? Ő sem kényeztet? :O
2020. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StevenUp ***** válasza:
100%
Nem mondom azt hogy nem szeretem de kérni nem szoktam én se. Nyalni jobban szeretek
2020. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
igazi ffi lehet..ja,ez nem is ffi,neked ez kell komolyan? más nyomorék embert nem találtál ezen a bolygón? vannak még ostoba,nők akik ilyennel szóbaálnak? neeeeeee.
2020. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert hülye, miért akarod az idiótákat mindenáron megérteni? Eltávolodni és elkerülni kell őket, nem megérteni - az a pszichológusok feladata.

Ha neked nem jó a szex vele, akkor szakítsatok - mondjuk ez előbb-utóbb úgyis bekövetkezik. Jó szex nélkül nincs tartós kapcsolat!

2020. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
A kapcsolatotok szexuálisan meghalt.
2020. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!