Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen létezik, vagy mi az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés

Egészen tegnapig csak óvszerrel szeretkeztem. Nem sokszor, 9 alkalommal, az exemmel. És mindannyiszor lelankadtam.

Tegnap viszont kipróbáltuk a mostani párommal óvszer nélkül, és 2 perc sem telt el, de már el is élveztem. Ez volt az első aktusunk együtt.


Azon agyalok, tényleg ennyit számít, hogy gumival, vagy anélkül csinálja az ember?

Olvastam már ilyenről, hogy valakit szintén gátol az óvszer, de nem gondoltam volna, hogy ekkora kontraszt van a két állapot között.


Eddig szétaggódtam az agyam, hogy biztosan én vagyok gyökér, és még fel se áll rendesen, de a tegnapi óta már nem így látom.


Szóval tényleg ennyit számít az óvszer, vagy szimplán a partnerem volt jobb?



2020. febr. 4. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

erre szerintem senki nem tud választ adni rajtad kivül.

De ha kicsit jobban belegondolsz, ezt azért elég könnyen le lehet tesztelni.

2020. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (vagyis engem) nem maga az óvszer gátol(t), hanem az a maszatolás körülötte. Beizgulunk, rendesen keményen áll, és pont amikor minden készen áll a szexre, elő kell venni, ki kell bontani, megnézni, merre pöndörödik majd rendesen rátenni, vigyázva, hogy ne legyen levegő alatta, stb. Ez az egész művelet úgy elvonja a figyelmet, hogy megtörik a lendület, elszáll az izgalom, és ettől lankad.


Egyrészt a gyakorlat segít később, hogy egy idő után gyorsabban, kevesebb odafigyeléssel is fel tudod tenni, másrészt meg érdemes előkészülni, pl. már kibontva külsejével felfele olyan helyre tenni ami kartávolságban van. Így is veszít az aktus a lendületéből, de még vissza lehet zökkenni.:)

2020. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Óvszer nélkül sokkal jobb ez tény - de még mindig jobb, mint azon aggódni állandóan, hogy megjön-e majd a következő havi (kivéve ha gyógyszert szed a lány).

Az esetedben ez is közre játszhatott, ja és hogy valószínűleg az új párodat jobban kívánod, nagyobb hatással van rád.

Látod-látod, jól tetted hogy szétváltatok az exeddel, így mindenki boldogabb :)

2020. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, az óvszer rettenetesen elrontja az egészet, hangulatilag is, a maszatolással is és miközben a lányban vagy még akkor is alig érezni valamit. Ez alól csak azok a lányok a kivételek, akik atomszúkek, szinte mlg egy ujj se nagyon akar becsuszni, na ott éreztem valamit óvszerben.


Úgyhogy én nem is óvszereztem -ezek.

Info :

52F vagyok, soha nem voltam nős, végigbohémkodtam az életem, brutál mennyiségű lánnyal, de nagyon megválogattam kivel szeretkezek és láss csodát soha semmi bajom nem volt.

Ja nem a bulizós-éjszakából jövő lányok voltak a partnereim.

Na mindegy de ez ugyis OFF itt, sorry.

2020. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!