Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha több rosszlányokhoz fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több rosszlányokhoz fogok járni akkor a csajok akkor még magabiztosabb leszek amit a csajok is észrevesznek?

Figyelt kérdés
évek óta nincs csajom és mindenki azt mondja magabiztosabbnak kellene lennem mert azt a csajok kiszimatolják.
2020. febr. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A k...vázás helyett szerintem az értelmes, logikus, nem ragozási hibás kommunikáció hatásosabb lenne :)

Egyébként ha prostizol épp' hogy elkerülnek a csajok, nem kedvelik a k...vázó fickókat.

2020. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Ne hallgassál az elsőre, mert fogalma sincs az egészről. A prostik is ugyanolyan lányok, mint a többi lány, csak éppen más a szakmájuk. Minél több prostihoz jársz, annál több lánynak ismered meg a személyiségét, a nézetét, a világhoz való gondolkodását és ezáltal fejlődsz. Amikor mész prostihoz 1 órára, előtte kicsit beszélgessél velük, majd szex, amikor elélveztél megint beszélgessetek, majd újra szex és utána is még beszélgessél velük. Hidd el javulni fog a kezdeményező képességed, mert rájössz a lányok semmivel sem különböznek, mint a fiúk. Abból is vannak buták, okosok...stb.
2020. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hello, RL Alisa vagyok.

1,a nők utálni fogják ha szexmunkáshoz mész,nem tudjak elfogadni. Ne híreszteld.A haverok meg vagy le pacsiznak veled vagy fújjognak,viszont ameddig erre van kereslet,addig nem a nőket kell hibáztatni és el ítélni,aki jár ugyan úgy “bűnös”

2,az hogy hogyan hat rád ez a dolog ha el mész egy olyan nőhöz aki ezzel foglalkozik,lehet annyira izgulnál,hogy fel sem állna,nem kell bókólnod,sem semmit csinalnod, teszi a dolgát jobb esetben még kedves is és normális,esetleg még van agya is és tudsz vele beszélgetni.

Az lesz a fura,hogy nem kell vadásznod. Ezáltal lehet magabiztosabb leszel,de egy olyan szituációban ahol fel kell szednem valakit ez nem hiszem,hogy segít.

Az önbizalmad kell növelned,mert ha egy nő aki tetszik azt látja..

Hmmm ez a pasi milyen magabiztos,tudja mit akar.. szimpátia jöhet létre.

Egy nőnek a férfire fel kell néznie,higy biztonságban érezze magát egy kapcsolatban. Egy béna pali senkinek nem kell...

Önfejlesztés,magabiztosság,céltudatosság,ápoltság!

Stb stb

2020. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz is járj el.
2020. febr. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minek?
2020. febr. 20. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam :D Gondoltam hülye szűz fejjel, 1 órára elmegyek lerendezek akkor már egy csajt, mert nagy volt a nő hiányom :) Eléggé érdekes fogadtatás volt, 2 félig magyar, félig roma nő fogadott. Na gondoltam magamba egye fene, a fiatalabbik úgy is jól néz ki. Ahhoz képest normálisak voltak, nem hitték el, hogy szűz vagyok xD A fiatalabb csaj cumizott gumiban. Az idősebbel meg szex lett volna, de alig akart felálni, jó mondjuk izgultam :D Meg aztán az is benne volt, hogy a másik nem volt annyira vonzó. Szó szerint kézzel szét szedték a tökömet :D Voltam ott max 20 percet és kidobtam rá egy vagyont + összeszedtem egy gombás nyavaját, így nem érte meg annyira. Azóta visszatértem a rendes ismerkedésre. Prostihoz meg legközelebb tapasztaltabb fejjel megyek, de körültekintőbben :D
2020. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!