Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szombat este megismerkedtem 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este megismerkedtem 1 fiúval, és hazavitt kocsival. A kocsiban azt mondta hogy szép vagyok és járni akar velem. Ennek örültem. Arra kért hogy szájjal elégítsem ki. Megtettem neki. Ma hívtam, és kinyomta. Ráírtam facen, és letiltott. Miért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 00:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Sok udvarlás nem kell neked...
2019. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű, hogy miért mondott ilyeneket és ezzel a célját elérte. Nincs rád szüksége.
2019. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Eddig jártatok, most szakított! Talán egy kicsit könnyen kaphatónak tűnsz, de lehet, hogy rossz a technikád, mi ezt nem tudhatjuk..
2019. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Egy igazi szr alak.
2019. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint ő nem veled, csak a szádban akart járni egy menet erejéig.
2019. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire izlett a spermája hogy még kerested is?
2019. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez most valami kamu kerdes?:DD nem hiszem el h leteznrk ilyen naiv nok:D

L

2019. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Angyalkám te még hiszel a mesékben? :D Mondjuk korrektebb lett volna a pasitól, ha "járjunk együtt, sose találkoztam még ilyen csodás nővel" kamumese helyett inkább megmondja, hogy szép a szád baby, de nem akarod tőled mást csak egy sz.pást. Hát így jártál. Csak tanácsként: legközelebb ha hasonlóan jársz és dugás is képbe kerül akkor használj majd óvszert :)
2019. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szép vagy. Járni akarok veled.
2019. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan ennyien benyelnek egy ilyen szánalmas kamukérdést? :(
2019. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!