Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves ferfikent, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves ferfikent, hogyan találhatnék 40 es 50 es tapasztalt holgyet?

Figyelt kérdés

Társkeresot egyszer probaltam de nem az en vilagom hetekig csak levelezni. Szemelyesen volt, h szimpatizaltunk egy ilyen koru novel de ugy ereztem, h kellemetlenul is erezte kicsit magat es nem akartam tapintatlan lenni!

Ilyen penzer szolgaltatasokat elvetem...mind két irányba!


2020. febr. 20. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, cserkészd be a vadat. Most mit vársz tőlünk? Egy titkos jelszót amit ha beírsz a google-be, elkezdenek 40-50-es nők potyogni a printeredből?
2020. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bárhol... mármint bárhol belefuthatsz fiatalabb pasikat kedvelő hölgyekbe (még akkor is ha a többség a saját korosztályát kedveli). Nincs külön "kiéhezett milfek gyűjtőhely". Menj oda, ahova szórakozni mennek pl. Retropolis.
2020. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt a Gyakorin.
2020. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, Segitsegre valo hajlandosagot.
2020. febr. 20. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:

El vagy tevedve, tarskereson nem kell hetekig levelezni. Akar 24 oran belul is osszefuthattok.

Masreszt ha nem teszel minimalis erofeszitest az ugy erdekeben, akkor varhatod a csodat.

2020. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt tudsz
2020. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.
2020. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Badoon találtam többször is. Elég sokan kapóak ilyen kalandokra. Utoljára hétfőn találkoztam egy 40 évessel, akit ott szedtem össze. Sajnos meg volt a havi baja, így csak leszopott a kocsimban, de találkozunk még. Szombaton találkozok egy másik nővel is, meghívott magához. Őt is Badoon találtam. Ő is 40 felett van.


28F

2020. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is,de nem biztos hogy, tapasztaltak is.
2020. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!