Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy nyírjam le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy nyírjam le az intimszőrzetem?

Figyelt kérdés

Tudtok tanácsot adni, hogyan nyírjam le?


Eddig még soha nem nyírtam, de úgy érzem most eljött az idő. Előre is köszi. 19F


2020. febr. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Borotvával mindenhol óvatosan
2020. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Géppel nyírnám rövidre a helyedben, ha már annyira rövidíteni akarod.
2020. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen ne nyírd le! Több barátnőm is mondta már, aztán megbánták. Nekik se tetszett teljesen kopaszon. Szerintem pár minisre vágd, olyan 3-5, hogy ha van szakállnyíród! De a heréket teljesen, meg körülötte is, csak felette hagyj egy a végén lefejezett fordított háromszöget. Ami javaslatom szerint a V cut mentén fusson a széleken. Vagy mondhatnám úgy, hogy az alhasi harántizmok és ligamentum ín ahogy fut az ágyékod fele, annak mentén legyenek a szélei a háromszögnek. Az optikailag jobban kiemeli és vezeti végig az ágyékig. Személy szerint nekem is így tetszik a legjobban és a lányok részéről is erre van a leginkább pozitív visszajelzés.
2020. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borotvával.
2020. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Géppel szedd le a nagyját, utána borotvahab v. hipoallergén zselé és borotva, ésszel szálirányba húzva. Utána arbalzsam, majd rá pár órával néhány napig babahintőpor, akkor nem pattog annyira ki.

S ahogy fent is írták először csak fazont nyírj. Egyébként kérte valaki hogy megtedd? Csak divatból ne tedd - úgyse tudják a lányok milyen amíg nem kerülsz velük "oda", ha meg már ott vagy akkor tetszeni fog nekik amit látnak.

Ha a barátnőd kéri az más - de akkor is csak abban az esetben tedd meg ha te is úgy gondolod.

2020. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!