Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a párotok mellett szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotok mellett szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés

Nem szószerint értem, hanem h van párotok mégis masztiztok alkalom adtán.

A nemetek kérem odaírni a válaszokhoz



2020. febr. 20. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Évente esetleg 2x. Elég a szex, nagyon egyeznek az igényeink, ebből a szempontból. F
2020. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Minden párom mellet csináltam, ha úgy volt alkalmam! Mondjuk ha dolgozott, én meg nem. Vagy fürdéskor, vagy mikor "Fáradt" volt!

Szerintem mindenki csinálja, nő/férfi! De nincs ezzel baj, szerintem. Ez normális dolog.

40/F

2020. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Időnként Rosszlányok hoz is eljárok önkielégitek is és mindezt párkapcsolatban úgy hogy naponta szexelek is ritka amikor nem de nem is jó olyankor a hangulatom mert szex nélkül nehéz elaludni is.A női pirosbetüs napok nekem büntetés.28f
2020. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
Sok nő unalmas az ágyban. Kezdeményezőkészség, kreativitás nulla. Agyuk is nulla.
2020. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem szoktam.


Nélküle már nem tudok kielégülni - elmegyek ugyan, de nem érzem azt, hogy elég volt.

Többször is elmegyek egymás után, de mégse jó. Frusztráló.


Ma nagyon rámtört, de tegnap húzták ki két bölcsességfogamat, nem mertem "megerőltetni" magam.

2020. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 21/N
2020. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Néha muszály mert titkos dolgok vonzanak. És ha nem birok magammal kiverem
2020. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm akkor nem kell, ha minden nap szeretkezhetünk.
2020. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#5 19:48 vagyok


Az is kimaradt, hogy jelenleg csak kéthetente tudunk együtt lenni. És még így is ritkán tör rám a maszti-vágy.

2020. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 4es!Te sem dúskálsz benne 😅😅
2020. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!