Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátommal ki szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal ki szeretnénk próbálni az öklözést. Ti hogy szoktátok csinálni? Mire érdemes ügyelni? Szex előtt vagy után jó csinálni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szex után szerintem, de én nem próbálnàm mi 23/L
2020. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Közben... pontosabban akkor amikor már teljesen fel vagy izgulva és el tudod magad engedni (azaz még bőven el tudnál élvezni párszor, nem akkor amikor már kiélvezkedted magad). Síkosító hasznos lehet és folyamatos, fokozatos tágítás (ettől még nem biztos, hogy menni fog, attól függ mennyire tudod elengedni magad és persze hogy mekkora pasid keze :)
2020. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kezed mindig fent legyen. Ha leereszted magyon orrba fog vágni.
2020. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy szoktuk, hogy elkezdem kinyalni, ettől ellazul. Elkezdem 1, aztán 2-3-4 ujjammal ujjazni. Szépen fokozatosan megyek beljebb. Ökölbe szoritom az egyik kezem és teszek rá rengeteg sikositot. Függőlegesen tartom a kezem és megpróbál beleulni.

Most beszerzés alatt van egy nagyobb méretű dildo, hogy azon tudja tágítani a punciját, amikor nem vagyok itthon.

2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!