Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi, és miért a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi, és miért a kedvenc szex póza? 20/L

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Lovagló, mert az érzésben és látványban is jó, valamint szabad mind a két kezem. 40F
2020. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
missziónárius meg az hogy a csaj hason fexik aztán én meg rá
2020. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Romantikusabb, nyugisabb szeretkezéshez, szüzesség elvételhez a jó öreg misszionárius, látom az arcát, tudunk közben csókolózni, a nyakát puszilgatni, közel van egymáshoz a testünk.

Durvuláshoz, alkalmi szexhez kutya, abban tudom a legmélyebbre betolni és legkeményebben megdugni, plusz el is fenekelhetem.

Szóval nem mindegy hogy kivel, és milyen hangulatban szexelek.

21F

2020. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Lovagló, kutya, és amikor az ölemben van a lány és én ülök egy kanapén. Nem tudom mi ennek a póznak a neve.


F

2020. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lovagló, igen guggolva is csattogósan farkalva. Fordított lovagló, misszionárius, hason a lány rajta én felül, ágy szélén vagy kanapén és szemben ülve rajtam. Falnak állva szemből és hátulról, szemből felkapva a levegőben falnak vagy anélkül, 69 állva a levegőben tartva őt fejjel lefelé, Amazon póz, kanál, lábai vállamra szemből. 32F
2020. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Misszionárius es amikor szemből beleül, mint a lótusznál. A kutya póz nem kedvenc, de mehet ha tud jól pucsítani a csaj és ezt szeretné... :)
2020. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kutya, 69
2020. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a misszionárius. Neked melyik a kedvenced, kérdező?:)
2020. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
X alakban kikötözött csajt kényeztetni
2020. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

69.

Szeretem a punci ízét, illatát, látványát. Jobban felizgat ez így együtt, mint amikor csak érzem, hogy a farkam egy meleg lyukban van. Ezen kívül nagy felületen van testkontaktus. A legjobb, amikor egyszerre élvezünk el ebben a pózban. Bedugom a nyelvem a punciba, érzem, hogy lüktetve összehúzódik, közben spriccel az ondó a párom szájába.

2020. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!