Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már ilyen barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen barátság extrákkal kapcsolatban? 22L

Figyelt kérdés

Szóval van egy haverom akit 6-7 éve ismerek. Nagyon jó barátok vagyunk. Vannak közös programok is.

Kb 1-1,5 éve lefeküdtünk egymással.És ez azóta is rendszeres. Ez idő alatt volt olyan hogy együtt aludtunk a szex után.

Viszont most azt érzem, hogy ki akarok ebből lépni, és megmaradni barátoknak.

Felhoztam ezt a dolgot neki, de ő azt mondta hogy ő nem tudna velem úgy találkozni hogy nincs közöttünk semmi szex. Neki igy nem menne. De nem akarom elvesziteni a barátságát emiatt.

Mit tennétek? Voltatok ilyen helyzetben?



2020. febr. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy hogy cink
2020. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy másik pasit és akkor leszáll a témáról, de ha nem akar leszállni akkor sem akkor nem is igazi barát.
2020. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 pl itt vagyok én! :)
2020. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én voltam :)
2020. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem dugunk haverokkal...
2020. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő egyáltalán nem tekint téged a barátjának, de még a haverjának sem. Csak ingyen suna vagy neki, szerető. Akit bármikor megkaphat, nem kell érte fizetni, és nem kell felvállalni sem.

Ha bármilyen baráti vagy haveri érzése lenne irányodba, akkor nem mondana ilyet hogy szex nélkül már találkozni sem akar.

2020. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Ezzel azt bizonyította, hogy nem a barátságodért volt veled, hanem a szexért. Ő nem tudna enélkül veled lenni, szóval én a helyedben ott hagynám. Keressen magának más szexpartnert, te pedig ne feküdj le több barátoddal, mert az esetek több százalékában hasonló végkimenetel lesz.
2020. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En voltam ilyen helyzetben, de csak 5 honapig tartott. Utann megismertem egysracot es vege lett minden testi kapcsolatnak kozottunk. Meg rakerdezett parszor ha menne meg kozottunk 1-2 menet, de elfogadta hogy nem-et mondtam neki. Tartjuk meg a kapcsolatot, beszelunk honaponta 1-2x, de semmi mas nincs es nem is lesz amig kapcsolatban leszek.
2020. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!