Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan utasítsunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan utasítsunk vissza titeket úgy hogy Ne bántsunk meg? Tényleg kötelező pár kapcsolatban lenni? 26N

Figyelt kérdés

Pl . Van egy srác tényleg jóban vagyunk. Jól érezzük magunkat igen,történt szex is jó volt... DE én nem akarok ennél többet nem szeretnék párkapcsolatot. A Csávó meg jön állandóan azzal "De miért?" "Mi a gond?" "Miért nem felel meg pasinak,?" Kezd már az agyamra menni és számtalanszor fogom vissza magam és nyelem le a bántó odaszolasomat. Mert nem akarom megbántani csak már felrobbanok... és kezdem kerülni távolság tartó lenni vele ....

Őszintén... nincs gond a sráccal, okos ,inteligens, kedves, helyes ,jó az ágyban.. nagyon jól bánik a gyerekekkel.. (egyszer majd jó apuka lesz belőle)

De nem akarok legyökerezni nálla.. Nem kell félre érteni .. Nem falom a pasikat... egyszerűen élvezem azt h szabad lehetek .. egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki amiről tud ... De sérült annyira a lelki világon h nem merek kapcsolatba lépni ..

Persze a társaságra q szexre ettől még van igényem de nem akarok kapcsolatot ....

Sokan kérdezték Na van már pasid? Na mikor lesz kisteso ?

Mikor mondom Nincs és Nem lesz mert külön vagyunk... akkor jön a válasz.. oh majd lesz másik...

Mivan? Miért kell kapcsolatban lenni miért kell másik pasitól is szülni egyet? Miért nem lehet valaki egyszerűen egyedülálló nő/anya? Miért kell magához láncolni egy pasit.... kezdem téged nem érezni ezt az egész Van e Pasid dolgot ?

Amire kell arra van de ehhez nem feltétlenül kell párkapcsolat szerintem ...



2020. jan. 31. 15:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*kezdem tehernek érezni
2020. jan. 31. 15:16
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez ilyen hülye felfogásuk az embereknek. Én is mikor szingli voltam mindig kérdezgették hogy "egy ilyen szép lány hogy hogy szingli?". Basszus, szerintem nem kötelező kapcsolatban lenni. Lehet valaki egyedülállóként is boldog. Csak ezt sokan nem értik meg (azok akik görcsösen ragaszkodnak a kapcsolatokhoz)
2020. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell lefeküdni "inteligens, kedves, helyes" sráccal kapcsolaton kívül. Az ilyeneket szívük hajtja, biztos lehets benne, hogy beléd szeretett (már a szex előtt). Nem fogod tudni úgy lekapcsolni, hogy ne bántsd meg.

Máskor a helyi nagymenőt nézd ki, az majd lerendez és másnap már a nevedet sem fogja tudni.

2020. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2es.... hát az ilyenektől mentsen meg a jó Isten...
2020. jan. 31. 15:28
 5/24 A kérdező kommentje:
3as igen ezt a görcsösséget én is észre vettem.. vagy én vagyok az ufó vagy a társadalom lett berögzött párkapcsolat függő ..
2020. jan. 31. 15:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tök igazad van: nem kötelező mindenkinek kapcsolatban lennie, ha nem akar.

Ugyanakkor meg legyen benned egy kis empátia! Ugyanazt csinálod, ami miatt a férfiakat felületes, szexmániás disznónak tartják. Értem én, hogy szükséged van szexre, de szerintem még időben tisztázd le, hogy neked adott jelentkezőből csak az kell, és semmi más. Akinek ez így jó, azzal hajrá! De nehogy már szerencsétlen férfiak legyenek hülyék, mert következtetéseket vonnak le abból, ha valaki ágyba bújik velük.

2020. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4es hát végülis.. na de ez a szép virág nem távozik mi a jó Istent csináljak?
2020. jan. 31. 15:31
 8/24 A kérdező kommentje:
5ös az ilyen HVCS jellegű nem vonz
2020. jan. 31. 15:32
 9/24 A kérdező kommentje:
8as Mindig mondom az elején h én nem akarok ennél többet... Nem úgy fekszem le valakivel hogy hiú ábrándokat kergessen . Vágyok annyira korrekt h az elején közlöm h ebből nem lesz több mint szex
2020. jan. 31. 15:34
 10/24 anonim ***** válasza:

Bármelyik "szexkapcsolatban" előfordulhat, hogy valamelyik fél többet akar. Ez van emberek vagyunk, hajlamosak az érzelmekre. Udvariasan, határozottan közöld vele, hogy bocs, de nem - nem tartozol magyarázattal senkinek, hogy miért érzel valamit, vagy miért nem.

A másik fél meg eldönti, hogy elfogadja és tiszteletben tartja a játékszabályokat, határokat vagy sem. Ha nem és továbbra is nyúz, akkor egyszerű a képlet, zárd le vele a szexet is és kész, keress más pasit aki elfogadja amit te szeretnél, probléma megoldva.

2020. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!