Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szláv nők normálisabbak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szláv nők normálisabbak a magyaroknál?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
azt vettem észre hogy igen
2020. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Utaljatok erte, de sajnos igaz. Magyarorszagon a legmagasabb a bunkosagi szazalek. Akar norol, akar ferfirol van szo, kegyetlenul el van valami szurva a magyarokkal.

Mar a keleti blokk is kupalodik. Valami baromira nem stimmel. Azokat sajnalom, akik kivetelt kepeznek, es egyreszt ok is meg vannak belyegezve, masreszt ezt kell elszenvedniuk.

Szlav nok kozott nagy szamu a szep, gyonyoru.

Hetero no

2020. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt, szerintem ápolatlanabbak, valahogy nem elég kifinomultak, nem is tudom. Szexuálisan nem volt dolgom szláv nőkkel, de cseh, szlovén, szlovák, ukrán, orosz, bolgár és szerb lányokkal is volt alkalmam ismerkedni, beszélgetni, és mindegyik valahogy olyan fura volt, egyáltalán nem bejövősek.
2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván emberfüggő de amit észrevettem, hogy a szlovák nők között vannak kifejezetten értelmesek akikkel jót lehet beszélgetni.

De lehet csak én voltam jó helyen :D

Cseh szerintem kb hasonló mint a magyar így mentalitásra.

Szlovéniában csak átutazóban jártam így arról nem tudok kimondottan véleményt mondani.

De nyilván mindenhol van mindenféle ember és nehéz így lebontani országokra.

2020. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar nők gyakran kedvesebbek a külföldiekkel, mert tényleg sok csinos magyar nő van de az ugye nem minden. Azért ez a "szláv" elég tág fogalom mert egy déli szláv lehet hogy temperamentumosabban reagál és aki érzékeny ő ezt bunkóságnak veheti. Nekem egy lengyel fizetős nővel volt dolgom többször is nem Magyarországon és nagyon kedves volt például.
2020. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!