Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szláv, nyugat-európai nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szláv, nyugat-európai nők normálisabbak a magyar nőknél?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg valakinek tapasztalata

2018. nov. 13. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Normálisabbak? Mert? Mi bajod a magyar nőkkel?
2018. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha sikertelen vagy a nők körében, akkor kimehetsz te a világból is, akkor sem a nők lesznek a hibásak, öcsém. A probléma a te készülékedben van.
2018. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
A magyar nőknél bármelyik nemzet női normálisabbak; például ott vannak az olasz lányok, akik igényesek, normálisan fel vannak öltözve, többnyire igénylik az udvarlást, hogy elvidd őket vacsorázni és nem kell hozzá f##szhosszabbító X6-os bmw, hanem elég egy Vespa robogó is. Némelyik, hogy ha nem is akar tőled semmit, mégis vált veled normálisan pár szót, ugyanis értékeli a kezdeményezést, illetve az egy nagy elismerés neki, hogy ha odamész, hiszen akkor ő valamit jól csinál. Ha az utcán egy idegen nővel összeakad a tekinteted és még rá is mosolyogsz, akkor visszakapod a mosolyt előítélet nélkül, ehelyett a hazai felállás az, hogy a tetőtől-talpig feketébe öltözött egyéniség a fejét is lehajtja, nehogy szemkontaktus legyen, végtére is roppant fontos csevegést folytat a barátnőjével a hűségidőre vásárolt 200 ezerforintos ájf##szomfónón. A magyar lányoknál kétszer meggondolom kivel kezdjek, az olaszoknál simán megszólítok bárkit, mert nem kell attól rettegnem, hogy hogyan küld el a francba és nem vagyok csúnya ember sem... nekik elég az, hogy udvarias, ápolt, intelligens vagy velük milyen érdekes ugye? Én nem tudom mi okozza ezt a veszettséget ami itt megy, talán a szegénység...
2018. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg az olasz lányok/nők nem szembesülnek nap mint nap a közönséges, alpári, bunkó, suttyó, lekezelő, nőgyűlölő stílussal, amit a hazai “férfiak” udvarlás címén megengednek maguknak.

El kellene gondolkodni, miért hajtanak el a nők, mielőtt még a komplett női nemet szidalmazni kezded.

2018. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Amit én tapasztaltam:

Magyarországon felturbózott az anyagiasság, vagyis minél gazdagabb vagy és minél kevesebb munkával keresed jövedelmed, annál menőbb vagy a nők szemében. Majd miután összejön a kapcsolat, nem elég, mégtöbbet akarnak.

Nyugat-Európában egyáltalán nem számít hogy hogyan állsz anyagilag, hanem csak a kölcsönös szimpátia. Volt már úgy hogy nyugaton természetjáró kerékpártúra után úgy néztem ki mint akit akkor emeltek ki daruval egy mocsárból, plusz még holt fáradt is voltam. Nem számított, mert például a bécsi lányok közül a legszebbek épp úgy barátkozást kezdeményeztek. Minek számítanának náluk az anyagiak, megvan például a saját jól működő gazdaságuk vagy más családi vállalkozásuk, oda már csak egy szimpatikus társ kell.

Idehaza érthető hogy számítanak az anyagiak, hisz legtöbben keleti bérekkel fizető állásból élnek és holnap vagy lesz munkahelyük, vagy nem. Nem a magyar nők tehetnek erről. Valahogy meg kellett volna akadályoznunk az államosításokat és akkor mi magyarok is pontosan úgy élhetnénk ahogy bármely fejlett ország polgárai. A lakosság szolgává tételéből vagy más szóval modern rabszolgaságból nem lesz nyugati demokrácia.

2018. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
#4 bocs, nem kell semmin sem elgondolkodnom ugyanúgy öltözöm és ugyanúgy viselkedem mindkét helyen nőkkel és éppen ezért érdekes hogy itthon semmi sem jó, ugyanakkor egy szóval nem szidalmaztam a magyar nőket, csupán véleményt nyilvánítottam...
2018. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is jártam Olaszországban sokszor, sőt a világ számos pontján is jártam

De sehol máshol nem találkoztam a nőkhöz való ilyen szintű hozzáállással, mint itthon. Amelyik nő nem adja magát, az kapásból k.u.r.v.a, amelyik meg adja magát, az azért k.u.r.v.a. Általánosításokkal, előítéletekkel mentek neki minden nőnek, olyan ordenáré stílust megengedve magatoknak, amit még kutyával szemben is tiszteletlenség lenne elereszteni. Pénzköteget és kocsikulcsot lóbáltok értelmes beszélgetés, neadjisten udvarlás helyett, hadd ne folytassam, még megsértenék valakit.

Idehaza 10 férfiből talán 1 ha tudja hogyan hívja fel magára egy nő figyelmét, és hogyan éreztesse egy nővel, hogy nőként tekint rá, nem valami alávaló szolgaként. Ne menjünk messzebb, csak az említett olasz csizmáig. Miért van az, hogy egy olasz férfi képes tisztelettel szólni egy nőhöz? Ha tisztelettel szólnak, ugyanúgy válaszolok. De ha fütyülnek utánam, mint egy kutyának, vagy fogdossák a seggem, esetleg közönséges megjegyzéseket tesznek rám, akkor mi okból mosolyogjak vagy kezdjek bájcsevejbe egy egy ilyen tuskóval?

2018. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mindenhol vannak kisebb-nagyobb kultúrából,társadalmi szokásokból fakadó különbségek.

A skandináv államokban pl. nem illik nyilvánosan orrot fújni,de lehet nyilvánosan turkálni a szájban(mármint ne majom módra képzeld el,de az itthoninál elfogadottabb).

A nők természetesebbek-kevés smink,sportos öltözet(ezért pl. nem annyira szexik,mint a magyarok),nyugodtabbak.Betudható az éghajlatnak is részben,mert pl. hozzá vannak szokva a rossz időjáráshoz és nem nyavajognak annyit.

Viszont előbb megyek el egy magyar nővel bulizni,mint egy norvéggal.

38f

2018. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Olaszországi motoros csavargások közben ismerkedtem meg olyan 20-22 év körüli nővel aki a képen láthatóhoz hasonló házban lakott.

[link]

A nagyszüleitől örökölte. Nem pánikolt azon hogy hány egyetemet végezzen és hány felsőfokú nyelvvizsgát szerezzen hogy megfelelhessen a modern rabszolgaság elvárásainak. Ahogy azon sem agyalt hogy befizette-e a számlákat mivel gyakorlatilag nem volt neki, még az áramot is maga termelte napelemekkel. A ház körül lévő föld biztosította a megélhetését, amin "csúcsidőben" idénymunkás napszámosok vagy vállalkozók dolgoztak. A ház egyik udvarán tyúkok kapirgáltak. 0-24 órában ráért emberi kapcsolatokkal foglalkozni. És nem mondta egyszer sem hogy meg kell sétáltatnia a kuytát (mert csak házat őrizni tartott egyet az ólban és nem a szobában). Nem mondta hogy holnap korán kell kelnie, tudta hogy a délelőtt folymán fel fog ébredni és nem késik el a munkából.

Idehaza azért még ritkaság a hasonlóan individuálisan gondolkodó és nem pedig idegen munkahelynek, államnak és bankoknak élő nő vagy férfi.

De szerencsére 30 évvel a "felszabadulás" után azért már akad:

[link]

Idehaza 100 éve leparasztozzuk a hasonlókat akik nem alkalmazottként robotolnak. Jól csináltuk? Nem hinném, nagyon de nagyon nem jól csináltuk. Inkább azon kellett volna lennünk hogy minél több ember élhessen meg idegen munkahely nélkül a saját egzisztenciájában gazdagon és szabadon. És akkor minden rendben lenne a párkapcsolatokkal is, valamint a pszichológusok is lehúzhatnák a rolót mert alig lenne depressziós meg más lelki gondokkal küzdő egyén. Ahogy a válás is sokkal kevesebb lenne. De úgyis felesleges volt mindezt leírnom, mert úgyis tovább fog nőni a rabszolgaságunk mértéke.

Ha nyugaton vagy olaszban járok, mindig úgy érzem hogy időutazást csináltam, visszarepültem az 1950-es évek előtti úri Magyarországra amikor még mi is szabadok voltunk.

Én is a magyar nőket részesítem előnyben, csinosabbak is. De hazám el van veszve, ahogy édesapám is fogalmazott. Valakiknek nagy érdeke volt Magyarország szolgává alakítása. És ez az ami megmérgezi az emberi kapcsolatokat.

2018. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lehet így általánosítani egy adott ország lakosait. Nyilván mindenhol vannak szélsőségesen hülyék, és mindenhol találni a negatív példa felhozására nem kevés embert.

A #7-es válaszolóval maximálisan egyetértek, amíg a férfiak túlnyomó többsége azt hiszi, hogy azzal lehet csajozni, hogy mennyi pénze és milyen autója van, addig nyilván az olyan nőkbe fog belebukni akiknek ez valóban prioritás. De ettől függetlenül nem minden nő egy olyan pénzéhes aranyásó mint amit itt sokan írnak, és nem minden férfi olyan felszínes, hogy BMW-vel meg bankszámlával akar csajozni, mert teszem azt egy épkézláb mondata nincs csak így-úgy összeharácsolt/örökölt pénze. Aki csak olyan nőkkel találkozik akik ilyen anyagiasak, az egész egyszerűen rossz helyen vagy rosszul keresgél, ugyan úgy ahogy a nők is általánosíthatnának, hogy minden pasi egy gyökér mert bunkó a nőkkel meg csalja őket. Mégis a választás kérdése az, hogy kivel akar együtt lenni az ember, amit nyilván egy ismerkedés előz meg, és akinek megfelel egy aranyásó nő, vagy egy paraszt férfi, az azt is érdemli. :D De ez nem újkeletű magyar dolog, hanem egyszerűen kereslet-kínálat.

2018. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!