Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt mar sugardaddy-je...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt mar sugardaddy-je mennyi penzt kapott es mit kellett csinalni es milyen gyakran? Vagy Sugardaddy-k mennyit fizetnek a Sugarbaby-teknek es mit vartok el milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megy a 👍 aki a kerdesre valaszol rendesen.


Ha akarod irhatsz privatban is



2020. febr. 23. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Minden megegyezés kérdése.
2020. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szívesen fizetnék ilyenért. Ha nem magam miatt akar, akkor hagyjuk. Persze egyébként mindig kapna valami apróságot, de azt csak úgy...
2020. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Szia én lábfétises dolgokat kértem egy lánytól, szex nem volt. Alkalmanként 30 ezer forintot adtam neki.

27f

2020. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%
Abszolút a szimpátián múlik csak legyen ott a talin és ne kezdjen lehúzni mert akkor sajnos vége a dalnak..
2020. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Eddig 1 osszeg es par privatban erkezett erdemleges valasz.


Utolso hogy erted, hogy ne kezdjen el lehuzni? Vagy itt most nem penzrol van szo?

2020. febr. 23. 23:00
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Aki volt már ilyen kapcsolatban,az nem ír butaságokat!

A "sugardaddy" nem alkalmi pénzt fizet,hanem eltartja a kicsilányt!

Mint ha a saját apád tartana el,aki fizeti minden kiadásod,és még egy kis költőpénzt is biztosít.

Ergo gondtalan élet!

Ezért persze bármikor ugrani kell! Függően attól,hogy milyen mértékű és mély a kapcsolat.

2020. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Oke, de azert ez az eltartas is nagyon nagy intervallumot fed le.

Pl. nem mindegy hogy a X. keruletben egy panelt kap a kicsilany, vagy a Deak kornyeken egy teraszos nagypolgari lakast.


Vagy mennyi a koltopenz.

Kap-e autot vagy sem.

Van-e nyaralas.

2020. febr. 23. 23:16
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
6. Azért ez nem mindig így van, megegyezés kérdése. Van, akinek nem kell bármikor ugrania a lánynak, és csak alkalmanként támogatja a lányt.
2020. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan kapcsolatom volt csak amiben támogattam a csajt,nem nagy összeggel, összejöttünk hetente, kéthetente,csak olyat csináltunk amihez kedve volt és neki is jól esett....
2020. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Osszeget irjatok mar kerlek.


Peldaul:

1/ mennyi: havi 500 000 plusz lakas.

2/ mit: Szex ovszerral. Szopas ovszer nelkul, szajba, nyeles, melytorok.

3/ milyen gyakran: heti 2-3 alkalom, alkalmankent kb. 3-4 ora

2020. febr. 23. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!