Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy hosszú párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy hosszú párkapcsolatban, nem vágytok arra hogy idegennel szexeljetek? Nem gáz az hogyha kimondtátok a boldogító igent, akkor már mással nem lehettek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyom arra, de ha megis akkor veget vetek a kapcsolatnak. Az a gaz inkabb ha valaki kapcsolatban/hazassagban szexszel
2020. febr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Elég gáz egy pasival 50 évig,ki se bírnám
2020. febr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha monogámia jellemzi a kapcsolatot akkor elég gáz ..

De ha nyitott a pasi a férj és bele megy a nyílt dologba netán a cuckoldba akkor simán .

Lehet én vagyok rosszul bekötve de én inkább vagyok egy nyitott kapcsolatban minthogy együtt legyek úgy valakivel hogy csak mi ketten aztán 20 év házasság után rájöjjek h már kéne egy kis változatosság vagy hogy a szomszéd elvált Ferkó egész helyes és vonzó de jajjj én meg vagyok gyűrűzve nem szabad..

Komolyan mondom mint egy billog ami vissza tart ... nekem nem menne az hogy epekedve vágyógyjak.. olyan pasi meg nem létezik akinek a farkába 20 év elteltével is ugyan azzal az izgalommal tűzzel üljek bele ... mert minden mulandó... ha valaki 10-20 év után tud még újat mutatni meglepetést okozni akkor megérdemli h hajbókoljak és pukedlizzek neki...

De a pasik 1,5-2év után már le eresztenek igényesség téren a 3. Évben még már tespvezdnek.. 5. Évben még már csak tükörben látja a kukit...


Persze Tisztelet a Kivételnek

De eddig az a tapasztalatom hogy alig 2 év után laposodik el az egész

És ahogy a pasik meg kivannak másik nőt úgy mi is meg kívánunk másik pasit .. Csak egy férfi lehet hamarabb oldalra lép .

2020. febr. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20 év után mindenképp.
2020. febr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Ki mondta hogy mással már akkor nem lehet?😂

Amelyik nő mással is akar lenni, hidd el mással is lesz és megoldja hogy titokban maradjon 🙂 ennyi az egész

N

2020. febr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vágyni fogok rá egy hosszú kapcsolatban, de sose tenném meg hogy megcsalok valakit.
2020. febr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az a hosszú?
2020. febr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
En 8 ev utan sem vagyok erre
2020. febr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel számomra nem a szex körül forog a világ, így nem gáz.
2020. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Én házasság előtt már "kiéltem" magam, megvoltak a fiatalkori kalandjaim, élményeim, így már nem hiányzik, hogy mással legyek. Most csúnya így kimondani, de voltam már elég pasival, hogy megállapíthassam: pénisz-pénisz, önmagában egyik sem tud többet vagy kevesebbet, ugyanolyan érzés ha bennem van. Max még rosszabbul is járhatok, eddig a férjemmel toronymagasan a legjobb a szex, minek lépnék félre egy potenciálisan sokkal rosszabb élmény kedvéért? Merthogy számomra a szex élvezetét nem az izgalom meg az újdonság varázsa adja meg (megjegyzem, izgalmat és változatosságot tartós kapcsolatba is lehet vinni).
2020. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!