Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, voltatok már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, voltatok már hasonló helyzetben? L

Figyelt kérdés

Nagyon bejön nővérem férje, iszonyúan izgat szexuálisan.

Párszor már szexeltem is vele álmomban, olyankor arra ébredtem, hogy jól eláztattam a bugyimat.

Aki volt már hasonló helyzetben, attól kérdezném: hogyan tudnám elnyomni ezt az érzést?



2020. febr. 24. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anno a volt barátnőm húga jött be nagyon. Hát mit is mondjak elég nehéz volt elnyomni ezt magamban.
2020. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóban, keress mást magadnak, akkor könnyebb elnyomni, tapaztalat
2020. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sportolj, foglald el magad.

Nekem a hülye depimre mindig ezt mondták, és azt mondtam baromság. Aztán elkezdtem úszni. Azóta minden jobb.


Szóval találj magadnak 1-2-3 elfoglaltságot, míg eléggé lekötöd magad. Úgyis lesz valaki, akivel összefutsz csajként egyiken, valami pasival, aztán jól felszedeted magad vele és megvan oldva.

2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatra a legveszélyesebb személyek: a legjobb barátnő, a titkárnő (kolleganő) és a hugica :D (na meg az anyós, de más okból)

Ha kontrollálni akarod az érzést, akkor először tudd meg miért van, mi az ami különösen megfog benne, mi az ami vonz. Ismerd meg saját magad - és utána az életben (nem a nővéred férje személyében) már tudni fogod mit keress.

2020. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkeznék figyelem elterelőnek... ;) :P
2020. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisördög1 ***** válasza:
0%
Vagy ne nyomd el az érzést..
2020. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 exronin ***** válasza:
Keress benne hibát, ami a párodban nincs. Olyan hibát, amit nem tudnál elviselni.
2020. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!