Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor mondjátok az alkalmi szexpartneretekre azt h nem akartok többet vele találkozni? 22L

Figyelt kérdés

Mik a kiváltó okok?

Csak érdekel. Nem keresek szex pajtit.


2020. febr. 24. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha pl szexuálisan nem illünk össze!
2020. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
80%

Lett egy komolyabb kapcsolat, vagy lett egy jobb dugópajti

Ezenkívül a nő hülye stílusa is taszító lehet, vagy az esetleges alapvető higiénia hiánya, ami extrém eset de elképzelhető, ha a nő nagyon belekényelmesedett a témába

2020. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nekem pl a legutóbb a szex baromi jó volt a lánnyal, de olyan egyéb elvárásai voltak, amiket nem voltam hajlandó betartani.


Alapvetően egy hangosabb ember vagyok, erre elkezdett csitítgatni, hogy halkabban...márhogy az utcán járva-kelve. Utóbb kiderült, hogy ezt max kéthavonta lejátssza más ürgékkel is XDDD

2020. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy idő után nem illünk össze, vagy ha túl sokat keres mármint kapcsolatot szeretne, de én ritkán szoktam nemet mondani.
2020. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es remek választ adott,egyetértek vele.
2020. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Az élet véges, a dugni való nők száma pedig szinte végtelen. Muszaj időnként kapacitást felszabadítani az újakra.
2020. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Amikor követelöző lesz, s számonkérő...


43/F

2020. febr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor már nem fér bele az idömbe.Pld tavaly volt 3nö párhuzamosan,akikkel találkozgattam.Az utazás is gondot okozott,es nem volt már egy nap nyugtom sem.Vagy hívott,vagy rámírt,vagy programot akart csinálni.plusz dolgozni is kell..Én ezt már nem tudtam leszervezni még úgy sem,hogy ketten tudtak arrol,h van más is.

Semmire se volt idöm.Többet ilyet nem csinálok.

2020. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

alkalmi szexpartnernek a lényege, hogy amíg nincs jobb vagy amíg nincs idő másra, addig együtt jól érezzük magunkat.


Szóval, ha már nem érzed annyira jól magad vele, ha már van több időd kapcsolatot keresni vagy már van jobb, akkor ennyi volt. Nem rakéta tudomány, azt el kell fogadni, hogy az alkalmi az kb a negyedik opció a kielégülésre, első a nagy szerelem, második a kis szerelem, harmadik a barátság extrával, negyedik az alkalmi, ötödik pedig qrva vagy maszturbálás. Persze a sorrend mindenkinél más.

2020. febr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy elkezdek többet érezni irànta, ilyenkor is meg kell állítani a dolgot. Àltalában ez a leggyakoribb, ha valakivel nem jó elsőre, általában nincs második alkalom, szóval ez még egy másik lehetőség


25F

2020. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!