Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt lehetséges a szex ugy, hogy bennem van egy tampon is?

Figyelt kérdés
A pasi nem akarja, hogy a lepedő véres legyen, így a tampon mellé akarja berakni a farkát.

2020. febr. 25. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak utána nőgyógyászhoz kell menni aki kikotorássza a tampont belőled amit a pasi feldugott.
2020. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Lehetséges, mi csináltuk így régebben egy exemmel.

Észre se vettem a tampont.

De amúgy szerintem egyszerűbb egy törölközőt magad alá teríteni, és akkor max az lesz véres, de azt meg könnyen ki lehet mosni...

2020. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
inkább csináljátok a zuhany alatt
2020. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ha esetleg beljebb tolódik a tamponzsinór meghúzásával akkor is tudom húzni, nem?

Zuhany alatt már csináltuk ilyenkor sokszor,most ágyban is szeretnénk már.

2020. febr. 25. 10:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem szoktam irni nonek nokent de te egy csicska vagy. Jaj szegeny palinak veres lesz a lepedoje. Huzzon sotet lepedot, tegyetek alatok egy torcsit, es aztassatok be hideg vizbe utanaa lepedot. Vagy max vesz egy ujat. Amugy sok szerencsét tenyleg kihalaszi a tampont beloled ami nem szexre hasznalatos, valamennyire szoszolodik is, ha leszakad egy darab te meg rosszul leszel a vermergezestol grat.
2020. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A zsinórt is fel fogja tolni. Vagy gondolod hogy egyik kezével a zsinór végét fogja tartani amíg dug?
2020. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak biztos jó lesz, ha majd döfködi a farkával a tampont, de meg is érdemli. A zsinórt meg a ki-be húzogatással simán feltolja. Szerintem ennyi ésszel ne szexeljetek még.
2020. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A lepedőcsere nem opció, nézne a párom családja, ha egy véres lepedővel kirongyolna a fürdőszobába, pláne, hogy nem is ő szokott mosni. Nem vagyunk tinik, én 26 vagyok, ő 29.

Soft tamponnal csinálhatjuk? Valaki használt már olyat és bevált neki? Azt könnyen ki tudom utána venni?

2020. febr. 25. 12:10
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan megkockáztatsz valami baromi kellemetlen és fájdalmas dolgot azért mert nem bírtok ki 1-2 napot dugás nélkül?


Amúgy meg nehogy már egy 30 éves férfinek ekkora probléma legyen egy véres lepedő.... Nem szokott mosni maga után? Soha?

Áhh, mindegy...

Ha mást nem is tud kitalalni, hát berakja egy hátizsákba, és elviszi a legközelebbi kukáig. Még az is jobb, mint ilyen hülyeségeket kockáztatni.

2020. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne sima tampont használj, mert az nem arra van kitalálva, felcsúszik és szétmegy a mechanikai igénybevételtől. A szexshopokban lehet erre a célra külön szivacsdarabot kapni (piros szív alakú) egy alapos tusi után azt helyezd fel.

Egyébként meg a pasid ne húzza a száját ha olyankor akarja és van egy kis málnaszörp :)

2020. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!