Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteronak vallott nők! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteronak vallott nők! Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan,hogy heteronak mondjátok magatokat,de lefeküdtetek egy lánnyal, esetleg szerelmesek lettetek bele.

Létezik ilyen?



2020. febr. 25. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

En hetero vagyok, de egyszer a legjobb baratnommel lefekudtem, (o is hetero) de mind ketten ittasak voltunk, mai napig nem ertem magam hogy miert, hogy, meg ugy amugyis.. nem vonzanak a nok alapjaraton

Elnevettuk masnap, azota is nevetunk rajta hogy hogy csinalhattunk ilyet

2020. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az azért durva lenne... De csók meg tapi már volt. Bár az is inkább csak olyankor, amikor már egyikünk se volt szomjas.
2020. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Csók az volt.
2020. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Kipróbálnám, de csak akkor ha fizet a partner. Imadom a pénzt, sokkal jobb a szex is, ha fizetnek érte.
2020. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként én azt mondom, hogy ihatnék bármennyit, akkor sem aljasodnék le annyira, hogy egy másik férfival lefeküdjek, vagy elinduljon a motoszka est. Azokban a nőkben akik ilyent tesznek biztos van némi leszbikus hajlam. Csak ezt teljesen józanon elnyomják magukban.
2020. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Volt nem szerelem, de szex igen...
2020. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A nőkben inkább van egy enyhe bi hajlam, kíváncsiság, bár az esetek többségében ez csak tipi-tapira, csókra terjed ki, ha már az ágyig eljutnak akkor az már nem enyhe kíváncsiság (bár ettől lehet hogy csak egyszeri eset lesz és attól még alapvetően a férfiak fogják izgatni továbbra is).
2020. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Hetero nőkènt mèg a fejemben sem fordult meg, hogy egy nőhöz is hozzáèrjek. Azzal sem èrtek egyet, hogy minden nőben van biszex hajlam.

Szàmomra nagyon taszìtó. Úgyhogy velem nem törtènt ès nem is fog.

2020. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én heteró vagyok, de józanon is lefeküdnék egy jó nővel xD
2020. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Heteró vagyok !!!


Értitek ismeritek ennnek a szónak a jelentését ? Nincs az a pia mennyiség, sem alkalom, lehetőség amivel élnék, mivel heteró vagyok :D

2020. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!