Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál plugból nektek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál plugból nektek melyik márka jött be? Milyen anyagút használtok/használtatok?

Figyelt kérdés

Én kettőt néztem eddig ami tetszik nekem

[link]

Ez az egyik. Bár szerintem ez kicsit drága


[link]

Ez a másik. Az ára miatt inkább erre hajlok, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


Milyen gyakran szoktatok anál plugot használni?

Légyszi a nemeteket is írjátok oda



2020. febr. 25. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyet vennék:

[link]


Ilyen, amit linkeltél, nekem fémből volt, és fel tudott csúszni. Ez nem.

2020. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A második jobbnak tűnik mert puhább, az első viszont tartósabb a keményebb anyag miatt. Síkosítót mindegyikhez használj. Nem kell drága "csodát" venni, a pár ezer Ft-os ugyanolyan jó, a játékszereknél - pláne egy egyszeri plugnál - nem a márka számít.
2020. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi az offért. Egy ilyen plug mire jó pontosan? análszex előtt tágítani vagy szex közben bent szokták hagyni a lányok popsiban és ad valami pluszt? :)
2020. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Tágításra semmiképp sem jó, mert ha megnézed, pont ott vékony, ahol a záróizmod van. Ha tágítani szeretnél, pont ott kellene, hogy vastag legyen. Ezek az anál plugok arra jók, hogy egy kis feszítő érzést keltsenek a popsiban, illetve izgató érzést keltsen, amikor megfeszíted a záróizmodat és próbálna felcsúszni, de nem tud.
2020. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a Doc Johnson anál dildói jöttek be legjobban. Most egy kétvégűvel próbálkozom, jellemzően 50cm szuper jó anyag és ezt szeretném teljesen eltüntetni a fenekemben azután kinyomni.
2020. febr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!