Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt nagyon elrontottam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam, elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szakitottam a barátommal 2.évfordulón azt mondtam neki hogy tartsunk szünetet, de igazából azért mert nagyon tetszett egy srác.

Közösen mentem bulizni ezzel a sráccal ünnepelni a 18. szülinapom, sajnos többet ittam a kelleténél és utána a kocsiban elvette a szüzességem, viszont utána másnap azt mondta nem akar kapcsolatot.

Mostanra nagyon megbántam a dolgot,élveztem a szexet de sajnálom hogy csak kihasznált ez a srác.


Közben újra összejöttem a barátommal de furdall a lelkiismeret mintha megcsaltam volna.

Nem tudom mit csináljak mert végülis nem jártunk amig ez a kaland megtörtént és ha elmondom lehet megutál.



2020. febr. 26. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
KEdvesem egy h...ülye p...icsa vagy. Ne kínozd a volt barátod hagyd had találjon egy rendes lányt magának ...
2020. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Le lehet pontozni de tökéletesen meg érdemelted. És furdaljon is a lelkiismeret. Ki dobtad a palid vahyis fek raktad a polcra rá másztál a "lóra" nem jött összeble vetted a "szarmaratt" a polcról. Ez nagyon szemét dolog volt tőled szakíts vele. Jobbat érdemel mint te és egy igazi párkapcsolatott ahol a lány tényleg szereti és nem rakja félre B tervnek mert be jönn neki egy srác...
2020. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne menj vissza hozzá. Szexpartnert bárhol találhatsz, de ne játssz más érzéseivel.
2020. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen sztem is, dugni bárhol találsz pasit. Ha azért elhagytad mert valaki más bejött akkor nem is szeretted igazán :(
2020. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

ez nagyon gáz történet, tényleg sajnállak, de főleg a naívitásodat. A leginkább az böki a csőröm, hogy ezek szerint azért szakítottál, mert inkább a másikat választottad volna, de ahogy az nem jött össze, visszamész a "stabilhoz". Ez szerintem szörnyű. Szerintem ha ez a srác az életedben nem az első (és már bebizonyítottad, hogy nem az), akkor felesleges vele együtt lenned. Mi értelme van? Vele maradsz addig, amíg megint nem jön egy srác aki jobb nála és akkor fogod dobni?


Akkor inkább vállald fel, hogy nem ő az igazi, és szakíts vele véglegesen. Fájdalmas, de hosszú távon jobb lesz.

2020. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Konkrétan azért akartál szünetet, hogy lelkiismeret furdalás nélkül félrekefélj. Csak hát nem kellettél a másiknak. Szar ügy. Legalább neked se jobb.
2020. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Aham, szóval nem megcsalás mert direkt indexre tetted a pasidat addig amíg mással kefélsz, csak utána koppantál egyet... Angyalkám ne csodálkozz ha az emberek ezek után annak tartanak aminek. Szegény srácot meg ne kínozd tovább, hagyd meg neki a lehetőséget hogy normális lánnyal jöjjön össze.

Amúgy te is így jársz a legjobban, ha ezt egyszer eljátszottad vele, akkor el fogod megint - ha ló nincs, akkor jó a szamár is? Idő kérdése, hogy megint félrekúrnál csak a srác idejét rablod vele.

2020. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Erre szerintem az a jelzo illik hogy pancser r**anc sokat akar a szarka nem birja a farka egyszer hopp egyszer kopp ket szek koze ultel hat kb ennyi... te is csak akkor ersz 100 ft ot amikor a bevasarlo kocsit tolod! :) azt a szegeny fiut meg hanyd nyugodni bekeben ne kinozd tovabb jobbat erdemel mint te!!!
2020. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Na ilyen nőtől mentsen meg az isten! -.-"
2020. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Két szék közül a földre ültél?

Állj fel és inkább emelt fővel távozz,ha már megvezetted a barátodat.De ha van gerinc a srácban akkor kidob.

Biztos hogy rájön,mert a cica nem vihette el a szüzességed.:)

2020. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!