Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ez lehetseges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kalandom (egyejszakas) es minden jol sikerult vegulis, tokeletesen fel volt izgulva kello ido telt el az elo jatek es az aktus kozott. De viszont amikor be rakzam kb negyedet kicsit fajt neki... meg probaltuk lassan ugy ment is es beljebb is tudtam tolni, de ereztem a mehszajat es meg bent sem volt neki tovig. Kerdes lenne hogy fel lehetett fazva vagy csak a mehszaj volt lejebb? Nekem kellemes erzes volt nyomkodni a mehszajat...
2020. febr. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg nem a méhszájt érezted, hanem tudat alatt összeszorította a hüvelyizomzatát, valamilyen fenntartás, komplexus az utolsó pillanatban "beugrott" és nem ismert annyira, hogy ezt fel tudd benne oldani. Kb. ennyi történt. Remélem azért óvszert - az alkalmi jelleg miatt - legalább használtál :)
2020. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem hogy a méhszàja lett volna!

Létező jelenség a hüvelyzár.

2020. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen termeszetesen hasznaltuk az ovszert! Tehat inkabb a huvely falat huzhata ossze..
2020. febr. 26. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ez mitol lehetseges? Oszinte leszek volt mar par kalandban reszem... de ilyent meg nem tapasztaltam/hallotam mind ez idaig!
2020. febr. 26. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

A méhszáj elhelyezkedése különböző ciklus napokon változhat lehet magasan középén és alacsonyan

Illetve vannak rövidebb hüvelyű lanyok

2020. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis korrekt valaszokat! Mindenkinek zold pacsi :)
2020. febr. 26. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg egy szukebb rovidebb huvelyu lany volt
2020. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!